WKS Śląsk Wrocław vs Promitheas Patras

Czas na kolejny mecz 7DAYS EuroCup we Wrocławiu - tym razem w Hali Orbita. Wierzymy, że jej parkiet po raz kolejny okaże się szczęśliwy dla Trójkolorowych i uda im się odnieść pierwsze zwycięstwo w europejskich rozgrywkach!
 
Zadanie zawodników Śląska nie będzie jednak łatwe, bowiem Promitheas Patras z bilansem 3-1 zajmuje miejsce w ścisłej czołówce grupy B. Grecy przegrali jedynie w Podgoricy po dogrywce - nie mamy nic przeciwko temu, by ten scenariusz powtórzył się w stolicy Dolnego Śląska!
 
Bilety ulgowe przysługują osobom uczącym się do 26. roku życia oraz emerytom i rencistom (za okazaniem ważnej legitymacji). Dzieci do lat siedmiu mogą wejść na wydarzenie za darmo pod warunkiem, że podczas meczu będą siedzieć na kolanach opiekunów.
 
W sezonie 2022/23 koszykarski Śląsk Wrocław wspiera Fundację ZOO Wrocław DODO. Wybierając kategorię biletu z dopiskiem "DODO" pomagasz ratować zagrożone gatunki zwierząt na całym świecie!
 
Przed meczem nie będzie prowadzona stacjonarna sprzedaż biletów – można je nabyć wyłącznie za pośrednictwem serwisu Abilet.
WKS Śląsk Wrocław vs Promitheas Patras
Loading...