WKS Śląsk Wrocław vs PGE Spójnia Stargard

Sezon 2021/22 zakończył się zdobyciem przez koszykarski WKS Śląsk Wrocław osiemnastego Mistrzostwa Polski. Teraz Trójkolorowi chcą rozpocząć kolejny marsz w stronę złotego medalu, a pierwszy krok należy postawić już 24 września w Hali Orbita! Zobaczcie nowe oblicze mistrzowskiego zespołu i pomóżcie podopiecznym Andreja Urlepa w walce o dobry start ligowych rozgrywek!
 
Rywalem WKS-u w inauguracyjnej kolejce Energa Basket Ligi będzie PGE Spójnia Stargard, która liczy na znacznie lepszy rezultat, niż w poprzednich rozgrywkach. Skład drużyny prowadzonej przez Sebastiana Machowskiego oparty został na doświadczonych polskich zawodnikach oraz interesujących wzmocnieniach z zagranicy. Biało-bordowi na pewno nie będą w tym sezonie łatwym rywalem, ale wierzymy, że nowy skład Śląska rozpocznie sezon, jak na Mistrza przystało!
 
Bilety ulgowe przysługują osobom uczącym się do 26. roku życia oraz emerytom i rencistom (za okazaniem ważnej legitymacji). Dzieci do lat siedmiu mogą wejść na wydarzenie za darmo pod warunkiem, że podczas meczu będą siedzieć na kolanach opiekunów.

Przed meczem nie będzie prowadzona stacjonarna sprzedaż biletów – można je nabyć wyłącznie za pośrednictwem serwisu Abilet.
WKS Śląsk Wrocław vs PGE Spójnia Stargard
Loading...