WKS Śląsk Wrocław vs Legia Warszawa

Zaledwie trzy dni po spotkaniu z Dolomiti Energia Trento w 7DAYS EuroCup Trójkolorowi podejmą w Hali Stulecia Legię Warszawa. Stołeczni legitymują się aktualnie podobnym bilansem do Śląska, przez co starcie to zapowiada się naprawdę emocjonująco. Obie ekipy znajdują się w górnej części tabeli, aczkolwiek zwycięstwo w tym meczu może dany zespół mocno przybliżyć do czuba tabeli.

Z warszawską drużyną mamy w ostatnich miesiącach bardzo dobre wspomnienia. Najważniejsze to oczywiście te z końca kwietnia poprzedniego roku, kiedy po ekscytującej rywalizacji zdobyliśmy brązowy medal Energa Basket Ligi. W tym sezonie warszawianie bardzo chcieli nam się zrewanżować za wspomnianą już porażkę, jednak na terenie rywala poradziliśmy sobie równie dobrze, co w zeszłorocznej bańce i pewnie ograliśmy Legię 87:73. Oby podobnie było w Hali Stulecia!   
 
Uwaga - dwa dni przed meczem ceny biletów wzrosną o 10 złotych. Wspierajcie Śląsk w wyjątkowo korzystnej cenie i kupcie tańsze bilety w przedsprzedaży do 9 marca!

Przed meczem nie będzie prowadzona stacjonarna sprzedaż biletów – można je nabyć wyłącznie za pośrednictwem serwisu Abilet. Bilety ulgowe przysługują osobom uczącym się do 26. roku życia oraz emerytom i rencistom (za okazaniem ważnej legitymacji). Dzieci do lat siedmiu mogą wejść na wydarzenie po zakupieniu biletu o symbolicznej cenie 1 złotych.
 
Zgodnie z obecnymi przepisami kibice mogą zająć 30% dostępnych miejsc na hali, ale do tej puli nie zaliczają się osoby zaszczepione. W związku z tym podczas zakupu mini-karnetów zachęcamy wszystkich zaszczepionych kibiców do złożenia deklaracji o posiadaniu certyfikatu potwierdzającego szczepienia przeciwko COVID-19 i gotowości do okazania go przy wejściu na halę – pozwoli to wziąć udział w wydarzeniu większej liczbie osób.

Każdy z uczestników musi mieć ze sobą wypełnione "Oświadczenia o stanie zdrowia uczestnika meczu koszykarskiego" i przekazać przy wejściu na mecze organizatorom - do pobrania w Załączniku 
WKS Śląsk Wrocław vs Legia Warszawa
Loading...