WKS Śląsk Wrocław vs Enea Abramczyk Astoria Bydgoszcz

Runda zasadnicza Energa Basket Ligi wkracza w decydującą fazę. Zawodnicy Śląska Wrocław mają duże szanse, by zakończyć ją na pierwszym miejscu w tabeli. By jednak tak się stało, muszą wygrywać w pozostałych spotkaniach tej części sezonu.
 
25 marca do Hali Orbita przyjedzie Enea Abramczyk Astoria Bydgoszcz. Rywale WKS-u mają kilka punktów przewagi nad Twardymi Piernikami, ale wciąż nie są pewni utrzymania w ekstraklasie. Obie drużyny potrzebują punktów w ligowej tabeli, tak więc czekają nas duże emocje przy Wejherowskiej!
 
Bilety ulgowe przysługują osobom uczącym się do 26. roku życia oraz emerytom i rencistom (za okazaniem ważnej legitymacji). Dzieci do lat siedmiu mogą wejść na wydarzenie za darmo pod warunkiem, że podczas meczu będą siedzieć na kolanach opiekunów.
 
W sezonie 2022/23 koszykarski Śląsk Wrocław wspiera Fundację ZOO Wrocław DODO. Wybierając kategorię biletu z dopiskiem "DODO" pomagasz ratować zagrożone gatunki zwierząt na całym świecie!
 
Przed meczem nie będzie prowadzona stacjonarna sprzedaż biletów – można je nabyć wyłącznie za pośrednictwem serwisu Abilet.
WKS Śląsk Wrocław vs Enea Abramczyk Astoria Bydgoszcz
Loading...