WKS ŚLĄSK WROCŁAW vs ASSECO ARKA GDYNIA

Już w najbliższy czwartek Energa Basket Liga wróci do hali Orbita! WKS Śląsk Wrocław zmierzy się z czwartą drużyną poprzedniego sezonu – Asseco Arką Gdynia. Początek meczu o 19:30. 
 
Trójkolorowi póki co mają na koncie dwa zwycięstwa i jedną porażkę, a w ostatniej kolejce pauzowali – mecz WKS-u z Anwilem został przełożony na grudzień, więc Wojskowi mogli skupić się na III Memoriale Adama Wójcika. Pomimo utrudnionych przygotowań do sezonu podopieczni Olivera Vidina prezentują niezłą formę na starcie rozgrywek. Wrocławianie będą chcieli to potwierdzić w starciu z Asseco; tym bardziej, że ostatni ligowy mecz w Orbicie ze Stelmetem nie przebiegł po ich myśli. 
 
Podopieczni Przemysława Frasunkiewicza sezon zaczęli od wygranej ze Stalą Ostrów Wielkopolski i porażki z Pszczółką Startem Lublin. Asseco w tym sezonie wydaje się sporo słabsze, niż przed rokiem – obecny skład gdynian składa się wyłącznie z polskich zawodników. Nie brakuje w nim jednak uznanych na naszym podwórku nazwisk; goście na pewno będą więc walczyć o zwycięstwo nawet pomimo braku wsparcia z zagranicy. Wy z kolei zawalczcie razem z Trójkolorowymi o kolejne dwa punkty i wygraną na własnym parkiecie! 

Zgodnie z wytycznymi Głównego Inspektoratu Sanitarnego kibice będą mogli zapełnić 50% pojemności hali Orbita – tym samym miejsca będą zajmowane w tzw. szachownicę, a liczba wejściówek jest ograniczona. Prosimy o zajmowanie tylko i wyłącznie miejsc widocznych na biletach. 

W trakcie imprezy prosimy o przestrzeganie obecnych wytycznych sanitarnych – zasłaniać usta i nos podczas przemieszczania się po hali, utrzymywać bezpieczną odległość od obcych osób, często dezynfekować ręce, zachowywać zasady higieny podczas kaszlu i kichania oraz bezwzględnie nie kontaktować się z zawodnikami, trenerami i innymi pracownikami klubu.

Ceny biletów:
sektory zielone: 25,00 zł - normalny, 15,00 zł - ulgowy
sektory żółte: 30,00 zł - normalny, 20,00 zł - ulgowy/dziecięcy, 60,00 zł - rodzinny (2+2)
sektory brązowe: 35,00 zł - normalny, 25,00 zł - ulgowy/dziecięcy, 70,00 zł - rodzinny (2+2)
sektor czerwony VIP: 100,00 zł

Karnety i bilety ulgowe przysługują: uczniom i studentom studiów dziennych do 26 lat oraz emerytom i rencistom po okazaniu przy wejściu na halę odpowiednich dokumentów. Dzieci do lat 6 wchodzą na mecz za darmo, ale nie przysługuje im bezpłatne miejsce siedzące. Wszystkim osobom kupującym karnety i bilety ulgowe przypominamy, że ważne one są wyłącznie z dokumentem uprawniającym do zniżki. Należy go okazać podczas kontroli karnetów i biletów.

Bilety dziecięce przysługują dzieciom do lat 16.
Karnet lub bilet rodzinny obejmuje dwoje dorosłych oraz dwoje dzieci do 16. roku życia.

Ważna informacja dla osób kupujących bilet rodzinny! By zakupić ten rodzaj biletu, należy wybrać w systemie 2 miejsca normalne i 2 dziecięce w odpowiednich sektorach, a następnie przejść do dostawy. Prosimy nie sugerować się ceną w pierwszym kroku, bo dopiero po przejściu dalej system nalicza odpowiednią cenę biletu.
 
 

Uwaga w zwiazku z zaleceniami Głównego Inspektora Sanitarnego o zachowaniu odstępów pomiędzy kibicami poszczególne sektory w hali zostały przypisane do konkretnych wejść.
Prosimy o zwrócenie uwagi na jaki sektor kupili Państwo bilet i jakim wejściem należy wejśc do hali:
Sektory B1, B2, B3, B4, B5 - wchodzą dużym i małym wejściem od strony basenu - wejścia III i IV
Sektory C1, C2, C3 - wchodzą wejściami I, II i IV
Sektory: A, B, C, D, E, F, G, H, D1, D2 - wchodzą tylko dużym wejściem od strony parku - wejście I
Sektory A1, A2, A3, A4, A5 - VIP, wchodzą dwoma wejściami dużym i małym od strony parku - wejścia I i II
Sektory O, P, M, N, L, K, J, I, D3 - wchodzą tylko dużym wejściem od strony basenu - wejście III 
WKS ŚLĄSK WROCŁAW vs ASSECO ARKA GDYNIA
Loading...