WKS Śląsk Wrocław vs Arged BM Stal Ostrów Wielkopolski

PROSIMY O ROZWAŻNY ZAKUP biletów GDYŻ EWENTUALNE ZWROTY NIE BĘDĄ PRZYJMOWANE.
 
 
W przełożonym meczu 17. kolejki Energa Basket Ligi czeka nas prawdziwy hit! Do Wrocławia przyjeżdża bowiem Arged BM Stal Ostrów Wielkopolski – obecny mistrz Polski i jeden z kandydatów do złotego medalu na koniec sezonu PLK. Dodatkowo za trenerskimi sterami ostrowskiej drużyny zasiada Igor Milicić, selekcjoner reprezentacji Polski.
 
Szkoleniowcy i zawodnicy Śląska doskonale jednak wiedzą, jak ważne jest zwycięstwo ze Stalą i bez względu na klasę rywala zrobią wszystko, by dwa punkty zostały we Wrocławiu. Jesteśmy pewni, że wypełniona Hala Stulecia rozgrzeje atmosferę na parkiecie do czerwoności, a nas czeka kolejny wspaniały rozdział odwiecznej rywalizacji Śląska ze Stalą!
 
Bilety ulgowe przysługują osobom uczącym się do 26. roku życia oraz emerytom i rencistom (za okazaniem ważnej legitymacji). Dzieci do lat siedmiu mogą wejść na wydarzenie po zakupieniu biletu o symbolicznej cenie 1 złotego.
 
Zgodnie z obecnymi przepisami kibice mogą zająć 30% dostępnych miejsc na hali, ale do tej puli nie zaliczają się osoby zaszczepione. W związku z tym podczas zakupu biletów zachęcamy wszystkich zaszczepionych kibiców do złożenia deklaracji o posiadaniu certyfikatu potwierdzającego szczepienia przeciwko COVID-19 – pozwoli to wejść na wydarzenie większej liczbie osób.
 
Przed meczem nie będzie prowadzona stacjonarna sprzedaż biletów – można je nabyć wyłącznie za pośrednictwem serwisu Abilet. Bilety oraz mini-karnety zakupione na mecz w pierwotnym terminie 1 stycznia 2022 roku zachowują ważność. Można je także wymienić na voucher o tej samej wartości na wybrane domowe mecze Śląska Wrocław w sezonie 2021/2022, składając wniosek pod adresem mailowym [email protected] do 17 stycznia 2022 roku.

Każdy z uczestników musi mieć ze sobą wypełnione "Oświadczenia o stanie zdrowia uczestnika meczu koszykarskiego" i przekazać przy wejściu na mecze organizatorom - do pobrania w Załączniku

WKS Śląsk Wrocław vs Arged BM Stal Ostrów Wielkopolski
Loading...