Walentynki w CRS

Wyjątkowy Koncert z okazji Walentynek w Hali CRS Zielona Góra 11.02.2023.

Uwaga! Z powodu choroby w koncercie nie może wziąć udziału Michał Szczygieł.
Udało nam się jednak zorganizować godne zastępstwo i wystąpi dla Państwa niepowtarzalny Baranovski!

Podczas koncertu wystąpią dla Was:

- KAMIL BEDNAREK - inauguracja nowej trasy koncertowej! Tej PREMIERY nie możesz przegapić!
Kamil Bednarek z muzycznym projektem #AmbasadorzyRozrywki" odwiedzi największe miasta w Polsce w ramach klubowej trasy koncertowej, zaczynając od ZIELONEJ GÓRY!

- BARANOVSKI
Autor min. hitu jak "Lubię być z nią". Piosenka ma ponad 45 mln wyświetleń na youtube i podbija polskie rozgłośnie radiowe.

- SKOLIM & WONERS
Miliony wyświetleń na Youtubie a tego wieczora wystąpią specjalnie dla Was!

TIK SHOW / Anasteisha, Sebastian Kowalczyk, Ciapur /
Czołowi europejscy Tik Tokerzy zapraszają młodzież do wspólnej zabawy składającej się z programu artystycznego zawierającego zarówno pokaz najnowszych trendów TiK Toka jak również wspólne nagrania filmików oraz elementy muzyczne.

Tego koncertu nie można przegapić! Dostępne ostatnie bilety z pierwszej puli.
 
Kamil Bednarek wraz z współdzielącymi z nim scenę Ambasadorami Rozrywki zaprasza na długo wyczekiwane koncerty klubowe, w ramach trasy nowo powstałego projektu muzycznego. W lutym i marcu 2023 artysta wraz ze swoim zespołem zaplanował kilkanaście energetycznych wydarzeń, w których odwiedzi największe miasta w Polsce.
 
Kamil Bednarek karierę muzyczną zaczął w 2008 roku, kiedy to zadebiutował z zespołem Star Guard Muffin. Formacja ta zdobyła szeroką popularność w 2010 roku, dzięki udziałowi artysty w programie telewizyjnym. Wydany w tym okresie debiutancki album zespołu, zatytułowany "Szanuj", uzyskał status podwójnej platyny. W 2012 roku po kilku zmianach zespołowych powstaje zespół BEDNAREK, z którym Kamil nagrywa albumy: "Jestem…", "Oddycham", "Talizman" oraz „MTV Unplugged BEDNAREK”. Rok 2019 przyniósł duże zmiany, które zapoczątkował projekt  #bednarekinaczej. Powstały singl „Bądź przy mnie”, „Momenty”„ Wojownik Światła” oraz  „Pull Up”, które zapowiadały album „INACZEJ”. Płyta została nagrana przy współpracy Kamila Bednarka z wybitnym producentem Janem Smoczyńskim.
 
W październiku 2022 Kamil Bednarek podzielił się z fanami teledyskiem do utworu "Ambasadorzy Rozrywki", który stanowi zapowiedź klubowej trasy koncertowej, zaplanowanej na pierwszą połowę 2023 roku.
Ambasadorzy Rozrywki to muzyczny projekt składający się w większości z nowych, nieznanych publicznie utworów, których wspólnym mianownikiem jest głęboki, roots’owy bit okraszony elektronicznymi smaczkami. Koncerty zostaną zbudowane na silnych, szerokich i w większości innych niż dotychczas doświadczeniach, z którymi w ostatnim czasie zmierzył się artysta - zarówno na scenie, za jej kulisami, ale też w życiu codziennym. Owe doświadczenia definiują każdego z nas i w mniejszym lub większym stopniu każdego z nas dotyczą.
 
Jak dodaje Kamil Bednarek: - Żaden dzień się nie powtórzy. Dziś jest wyjątkowe. Gubimy codzienną radość życia, którą ciężko nam ponownie odnaleźć. Aktualnie każdy z nas potrzebuje ambasadora, który niczym kompas wskaże odpowiedni kierunek, a od nas samych zależne będzie dojście do celu. Chcę Wam w tym pomóc, chcę tym samym pomóc też sobie. Pozwólcie być Waszym ambasadorem rozrywki! Chcę Was pod sceną! Zapraszam.

Baranovski - nową gwiazdą Walentynek w CRS jest znany min z czwartej edycji programu TVP2 The Voice of Poland - BARANOVSKI. Autor min. hitu jak "Lubię być z nią". Piosenka ma ponad 45 mln wyświetleń na youtube i podbija polskie rozgłośnie radiowe.

Skolim
Artysta muzyczny, oraz aktor znany z roli Patryka w serialu „Barwy Szczęścia” emitowanego w TVP.
Autor hitów „Wyglądasz idealnie” oraz „Kiss me baby” które podbiły polski YouTube w roku 2022.
Utwór „Wyglądasz idealnie” w 6 miesięcy od publikacji został wyświetlony ponad 100 mln. razy i jest najczęściej odtwarzaną polską piosenką w 2022 roku.
Na swoim koncie ma również dwa wygrane pojedynki na zasadach MMA w federacji „Prime Show MMA”.
 
WonerS
Uczestnik TEAM SKOLIM i grupy TIK TOK SHOW zrzeszającej paczkę najlepszych Tik Tokerów.
Jego utwór Szalony Weekend stał się w 2022 roku hitem Tik Toka i nagrano do niego kilkanaście tysięcy fimików w 2 miesiące, natomiast utwory Milion Monet i Tabaluga podbijają YouTuba
Jego utwory grane są przez Radio VOX, WAWA / Supernova, Eska i RMF Maxx, a teledyski grane przez wszystkie TV muzyki tanecznej. Gra na największych polskich festiwalach i galach.

Bilet normalny płyta:
Upoważnia do wejścia na teren koncertu. Daje możliwość przebywania podczas wydarzenia przy samej scenie w najbliższej odległości artystów. Uczestniczenie w koncercie na płycie pozwala najmocniej  poczuć muzyczne emocje i oddać się euforii dźwięków wraz z innymi uczestnikami.
 
Bilet normalny trybuna:

Upoważnia do wejścia na teren festiwalu. Każdy uczestnik wydarzenia może wybrać dowolne miejsce siedzące na trybunach hali CRS, które będzie przypisane tylko jemu. Bilet normalny zapewnia widoczność sceny, oraz najwyższej jakości przeżycia muzyczne. Na trybunach dozwolone jest spożywanie napoi, oraz jedzenia zakupionego na terenie festiwalu.
 
Bilet VIP:
Upoważnia do wejścia na teren koncerty oraz gwarantuje każdemu posiadaczowi biletu VIP możliwość korzystania z wydzielonej strefy VIP w której można korzystać z specjalnie przygotowanego cateringu i napoi. W cenie biletu  VIP uczestnik otrzymuje ciepły i zimny poczęstunek, bufet kawowy, oraz dowolny napój powitalny alkoholowy lub bezalkoholowy. Bilet upoważnia do uczestniczenia w koncercie ze specjalnie wydzielonych miejsc na trybunach hali CRS, lub w strefie VIP.
 
Bilet SUPER VIP:
Upoważnia do wejścia na strefę VIP i korzystania z wszystkiego do czego upoważnieni są posiadacze biletu VIP. Dodatkowo każdy posiadacz biletu SUPER VIP otrzymuje płytę dowolnego artysty z autografem, oraz jest upoważniony do wejścia z organizatorem na backstage w którym po koncercie można spotkać artystów, oraz zrobić pamiątkowe zdjęcia i porozmawiać z gwiazdami wydarzenia.

Bilet bezpłatny:
Upoważnia do bezpłatnego wejścia na teren festiwalu osoby niepełnosprawne poruszające się na wózku inwalidzkim.
Walentynki w CRS
Loading...