TBS Śląsk II Wrocław vs KS Księżak Łowicz

Czas na start sezonu Suzuki 1. Ligi Mężczyzn! W 1. kolejce TBS Śląsk II Wrocław zmierzy się w legendarnej Kosynierce z KS Księżakiem Łowicz. Mecz odbędzie się w niedzielę, 27 września, o 20:00.
 
Drużyna TBS Śląska II w momencie przerwania poprzedniego sezonu zajmowała 1. miejsce w grupie D 2. Lidze Mężczyzn. Dzięki temu może wystąpić w nadchodzącym sezonie Suzuki 1. Ligi na zasadzie dzikiej karty. Na co będzie stać podopiecznych Jerzego Chudeusza? Mecz z gośćmi z Łowicza powinien dać – przynajmniej częściowo – odpowiedź na to pytanie.
 
W młodzieżowej drużynie WKS-u nie brakuje ciekawych nazwisk – jej ważnymi ogniwami będą m.in. Kacper Gordon, najmłodszy w historii MVP 2. Ligi Mężczyzn, Jan Wójcik, syn legendarnego Adama Wójcika, czy Kacper Marchewka, niedawny MVP turnieju finałowego Mistrzostw Polski do lat 18. Na parkietach zaplecza ekstraklasy będziemy też oglądać dobrze znane nam twarze, m.in. Sebastiana Bożenkę, Tomasza Żeleźniaka czy Szymona Tomczaka.
 
Bilety na mecz z KS Księżakiem Łowicz są w sprzedaży w cenach 10 zł (normalny) i 5 zł (ulgowy). Karnety i bilety ulgowe przysługują: uczniom i studentom studiów dziennych do 26 lat oraz emerytom i rencistom po okazaniu przy wejściu na halę odpowiednich dokumentów.
 
Zgodnie z obecnymi wytycznymi do hali Kosynierka będzie mogło wejść 299 osób.

Do środy do godz. 15.00 kibice którzy kupili karnety na mecze WKS Śląska Wrocław w Energa Basket Lidze mają prawo pobrać darmowy bilet na mecz Suzuki 1 Ligi Mężczyzn za pomocą kodu pierwokupu umieszczonego na karnecie. Po godz. 15:00 w dniu 23.09 bilety trafią do ogólnej sprzedaży.
Po wejściu do systemu i wybraniu meczu TBS Śląsk II Wrocław - Księżak Łowicz należy wpisać kod pierwokupu, który pozwoli na pobranie darmowego biletu z systemu abilet.pl.
 
TBS Śląsk II Wrocław vs KS Księżak Łowicz
Loading...