SYMPHOETHNIC GOLEC uORKIESTRA & SILESIAN ART COLLECTIVE

starNa to wydarzenie dostępny jest bilet kolekcjonerskiWydrukowany na papierze wysokiej jakości z unikatową kolorową grafiką.

SYMPHOETHNIC to nowatorski projekt muzyczny Golec uOrkiestry w towarzystwie orkiestry symfonicznej SILESIAN ART COLLECTIVE oraz wybitnych wirtuozów gry na instrumentach etnicznych!


BILETY W CENIE:
MIEJSCA SIEDZĄCE NIENUMEROWANE

Płyta A - 199 zł
Płyta B - 149 zł
Płyta C -  119 zł

 

Trybuna A, Trybuna B - 99 zł
Trybuna tylna - 119 zł

Bilet dla osoby niepełnosprawnej poruszającej się na wózku inwalidzkim 99 zł
Bilet dla opiekuna osoby niepełnosprawnej poruszającej się na wózku inwalidzkim 1 zł

KONCERT REJESTROWANY TELEWIZYJNIE​


Muzycznym zwiastunem tego wydarzenia jest niekwestionowany przebój tego lata piosenka „Górą Ty" Golec uOrkiestry, Gromee’iego oraz Bedoes’a. Na jednej scenie z Golec uOrkiestrą wystąpią wyjątkowi artyści: Piotr Cugowski, Andrzej Lampert, Kuba Badach, Bedoes, GROMEE, Krzysztof Trebunia-Tutka, Fundacja Braci Golec, Orkiestra Kameralna Silesian Art Collective oraz Rafał Rozmus - dyrygent.

 

Bilety Symphoethnica


Jest to pierwszy tego typu symfoniczno - etniczny projekt w Polsce! Na jednej scenie wspólnie zagra 100 muzyków! To ponad 100 minutowe widowisko muzyczne, w którym w nowoczesny sposób połączono brzmienie orkiestry symfonicznej z unikatowym brzmieniem etnicznych instrumentów łuku Karpat Polskich. To produkcja telewizyjna w której w nowatorski sposób polska tradycja koresponduje z nowoczesnością, poprzez filmowe wizualizacje, dźwięk oraz światło na najwyższym światowym poziomie!

To wreszcie muzyczna uczta dla koneserów muzyki symfonicznej i melomanów doznań estetycznych na najwyższym poziomie,
 
SYMPHOETHNIC GOLEC uORKIESTRA & SILESIAN ART COLLECTIVE
Loading...