STAND UP - DOMbezKULTURY - karnet (Błachnio/Rutkowski/Banaś/Borkowski)

location_onMiejsce wydarzenia Zielona Góra, Hydro(za)gadka

STAND UP - DOMbezKULTURY karnet
(Błachnio/Rutkowski/Banaś/Borkowski)

 
„Dom kultury, ośrodek kultury, centrum kultury… instytucja kultury prowadząca działalność społeczno-kulturalną. W jej budynku mieszczą się” BLA… BLA… BLA…
Definicję każdy zna. Ale czy zastanawialiście się co by było gdyby pozbawić „dom kultury” kultury – przynajmniej w jej stereotypowym rozumieniu?
HA! Nie musicie tego robić! Wystarczy przyjść i zobaczyć!
Już 29 października o godzinie w „Hydro(za)gadce” rusza cykl spotkań pod nazwą „DOMbezKULTURY”, który będzie miał na celu pokazanie Zielonogórskiej publiczności kultury standupu - komedii w najpopularniejszym dziś wydaniu. Będzie ostro, śmiesznie i bez cenzury (impreza przeznaczona dla osób pełnoletnich). Co miesiąc, najlepsi polscy standuperzy zaprezentują swoje autorskie programy, którymi rozbawią Was do łez. Podczas wieczoru będziecie mogli również spróbować swoich sił i samemu zaprezentować się szerszej publiczności (i nie chodzi tu o jej rozmiar, hahaha, publiczność Hydro(za)gadki jest wiecznie piękna i młoda). Chcesz się przekonać? Przyjdź! Zobacz! Zapomnij o wszystkim co negatywne!
 
29 października, godz. 20.00
Ewka BŁACHNIO „Apokalipsy nie będzie”

Siemandero kochani!
Z tej strony Ewka Błachnio :). Pytacie, co tam u mnie... No w porzo jest. Piszę, gram, gadam z wiewiórami — kto śledzi mnie na social mediach, ten wie ;). Kiedyś byłam widywna z Limem... ale! przypudrowałam oko i pocisnęłam swoją drogą. Machnęłam dyplom „aktora dramatycznego”, a w międzyczasie zakochałam się w stand-upie — nie chcę zapeszać, ale czuję, że z wzajemnością... ;) — pisze, dzwoni, lajki wysyła... noo ślub lada dzień! :)
W maju wrzuciłam swój pierwszy program na YouTube pt. „Czy na sali jest mój mąż?” i Wasza reakcja przyniosła mi tyle radości, noo że weź! Najlepiej! Dziękuje Wam z serducha całego i już nie mogę się doczekać naszego spotkania na żywo!
Wpadam do Was z nowiutkim programem pt. „Apokalipsy nie będzie” — tytuł roboczy, ale brzmi tak dobrze, noo że nawet, jeśli tylko tymczasowy, to i tak się dzielę!
Także o, tyle u mnie, ale! lepiej opowiadajcie co tam u Was?
Co dobrego? :)
 
18 listopada, godz. 20.00
Rafał RUTKOWSKI „Seks, drugs i kredyty”

Już 18 listopada stand-up wraca do Zielonej Góry. Tym razem z najnowszym programem „Seks, drugs i kredyty" wystąpi dla Was Rafał Rutkowski. W swoim nowym programie stand-up comedy opowiada m.in. o polskim show-biznesie, swojej aktorskiej karierze, kryzysie wieku średniego, o ojcostwie, oraz zdradza pikantne szczegóły z kręcenia scen erotycznych. Tylko dla ludzi o mocnych przeponach i zwieraczach!!!
Support: Szymon Baraniecki - w dzień pracownik globalnej korporacji, w nocy niczym batman pracuje, by na twarzach rodaków pojawiał się uśmiech. Jego życie jak sam mawia to tragikomedia, a swoimi doświadczeniami dzieli się z widzami. W pracy śmiertelnie poważny, na scenie śmiertelnie zabawny. Musicie zobaczyć na żywo, żeby to zrozumieć. Wstęp na wydarzenie możliwy jest dla osób powyżej 18-go roku życia.
 
16 grudnia, godz. 20.00
Rafał BANAŚ „Szakal 2: Szarpiący z kobrami”
oraz Jasiek BORKOWSKI

Rafał BANAŚ
w programie "Szakal 2: Szarpiący z kobrami". To druga i zarazem najnowsza część trylogii w której Rafał opowie o tym, jak został Szakalem, dowiecie się jak skutecznie odmówić koledze pomocy, poznacie tajne ciosy, a może coś zarapuje, opcjonalnie pokaz pantomimy.
 
Jasiek BORKOWSKI zdecydowanie jeden z najbardziej charakterystycznych polskich komików, absolutnie nie do podrobienia. Ma za sobą występy telewizyjne, roastowe i setki imprez, podczas których przedstawia widzów na własne postrzeganie świata. Nieśpieszny styl, głębokie rozważania przeplatane szczerym realizmem i wymuszony luz (bardzo nerwowy człowiek), który przebija sympatyczną melancholią.
STAND UP - DOMbezKULTURY - karnet (Błachnio/Rutkowski/Banaś/Borkowski)
Loading...