STAND UP - DOMbezKULTURY 2022! - karnet

Kup karnet na wszystkie wydarzenia już teraz!
Stand up w wykonaniu czołowych polskich komików, przyjął się w Hydro(za)gadce wyśmienicie. Przyjazna i kameralna atmosfera sprawia, że czujecie się u nas dobrze i naprawdę chętnie wracacie. Postanowiliśmy więc kontynuować tradycję wcześniejszego informowania Was o naszych planach na najbliższe trzy miesiące i umożliwić Wam zakup karnetu w promocyjnej cenie, na wszystkie wydarzenia w ramach DOMUbezKULTURY!
Kogo zaprosiliśmy dla Was tym razem?! Jesteśmy pewni, że nie poczujecie się rozczarowani.
Całość poprowadzi Wojciech Leśniowski.
Podczas wydarzeń napoje i przekąski serwuje One Love.

27.01.2022, godz. 20.00
BARTOSZ ZALEWSKI

Urodzony we Wrocławiu komik, zamieszkały tam do czasu kiedy już tam nie mieszkał, założył Wrocławski Stand-up, wstąpił do Stand-up Polska, występował w telewizji, był, jadł, pił, sapał, używał czasowników. Ma za sobą pięć programów solowych, trzy do obejrzenia publicznie, resztę przysypał czas. Sam umieszcza się w pierwszej 20 polskich komików, oczywiście na pierwszym miejscu, bo na co komu skromność. Tym razem zaprasza na program "ŚMIEĆ CZY BYĆ", który odróżnia się tym, że został zapisany Wielkimi Literami. Tematy poruszane w programie: styk śmiertelności i kapitalizmu, wilkołaki, wampiry, seksis, genderis i feminis, wiadomo, zabawne rzeczy. Szykuje się komercyjny sukces, artystyczna porażka i średnie zadowolenie młodzieży. Możliwość zakupu koszulki po występie. 

18.02.2022, godz. 20.00
MARIUSZ KAŁAMAGA

Komik stand-up comedy, ostry, nieobliczalny - poruszający tematy dla niego ważne. Przewrotnie śmieszny, zwraca uwagę na to co głupie, nonsensowne i kontrowersyjne.
Support – JACEK NOCH - komik stand-up comedy, jeden z "delikatniejszych" przedstawicieli tego gatunku. Na scenie bardzo ciepły, ma ogromny dystans do siebie i do życia - co samo w sobie może nie jest nadzwyczajne ale w zestawieniu z jego chorobą (Stwardnienie Rozsiane) powoduje, że hipnotyzuje optymizmem widownię - On - człowiek nieuleczalnie chory... Zwycięzca open-mic'a programu "Tylko Dla Dorosłych" TVP2, występował na scenie programu Kuby Wojewódzkiego.

9.03.2022, godz. 20.00
GRZEGORZ DOLNIAK

Najnowszy program Grzegorza Dolniaka, w którym sprawdzicie jak żyć spokojnie i być wypoczętym człowiekiem. Grzegorz akurat nie ma pojęcia jak to zrobić, dlatego właśnie się wypowie. Z charakterystyczną sceniczną ekspresją i obserwacjami punktującymi absurdy dnia codziennego zdemaskuje przeszkody stojące na drodze do prawdziwego spokoju ducha. Zabierze Was w podróż po meandrach niełatwej sztuki relaksu, w której jak zawsze zobaczycie swoje odbicie.
STAND UP - DOMbezKULTURY 2022! - karnet
Loading...