Przemysław Kossakowski | Spotkanie autorskie

Centrum Kultury, Fundacja Piętro Wyżej, Pałac Książęcy w Żaganiu oraz Speleoklub Bobry Żagań, zapraszają 18 marca 2016 roku o godz. 18.30 do Pałacu na wyjątkowe spotkanie z autorem cyklu programów „Kossakowski. Szósty zmysł”, i „Inicjacja” – Przemkiem Kossakowskim, który opowie o swoich podróżach, ekstremalnych doświadczeniach oraz o wizytach u znachorów i wróżbitów z krańców świata.
 
Przemek Kossakowski – rocznik 1972. Autor cyklu programów „Kossakowski. Szósty zmysł”, i „Inicjacja” (emitowanych na kanale TTV). W pierwszym programie dokumentował podróże po Ukrainie, Rosji, Bałkanach  i Polsce, podczas których doświadczał praktyk znachorów, uzdrawiaczy i wróżbitów. Zakopywany w grobie, obkładany wnętrznościami barana, poddawany praktykom podcinania języka… Pokłosiem jego podróży stała się książka „Na granicy zmysłów” wydana w listopadzie 2014 roku. W drugim programie poddaje się osobistym, często ekstremalnym doświadczeniom, wchodząc w nieznane dla siebie, obce światy. Jak jest naprawdę w cygańskiej społeczności? Co każdego poranka po obudzeniu się czują ludzie nadmiernie otyli? Jak wytrzymać życie na pustelni? Jak długo można nie spać?
Przemek Kossakowski to człowiek od zadań specjalnych. Zwolennik kontaktu bezpośredniego i pracy w terenie. W wolnym czasie chętnie rysuje i eksperymentuje z grafiką. Podczas spotkań opowiada o tym, czego nie widać w jego programach, ukazując to w improwizowanej, błyskotliwej i dowcipnej formie. Spotkania wzbogacone są pokazami licznych zdjęć, których następstwo często uzależnione jest od interakcji z widzami.
 
Zapraszamy na spotkanie z Przemkiem Kossakowskim w Pałacu Książęcym w Żaganiu !

Bilety w cenie 20,00 zł od osoby można nabyć w w biurze Centrum Kultury (Dział Organizacji imprez pok. 164) oraz w autoryzowanych punktach sprzedaż sieci Abilet.pl

Szczegóły pod nr tel 068 477 64 78.

 
Loading...