Śląsk Wrocław vs Trefl Sopot

30 października w hali Orbita czeka nas powtórka z zeszłorocznych ćwierćfinałów Energa Basket Ligi. WKS Śląsk Wrocław zmierzy się z Treflem Sopot, którego w zeszłym sezonie po emocjonującej serii Trójkolorowi pokonali 3-1.
 
W tegorocznych rozgrywkach obie drużyny radzą sobie ze zmiennym szczęściem, szykuje się więc bardzo zacięta i emocjonująca walka o cenne dwa punkty. Ozdobą sobotniego starcia może być pojedynek braci Kolenda, Łukasza i Michała. W akcji zobaczymy też byłego zawodnika Śląska, Mateusza Szlachetkę.

Bilety ulgowe przysługują osobom uczącym się do 26. roku życia oraz emerytom i rencistom (za okazaniem ważnej legitymacji). Dzieci do lat siedmiu mogą wejść na wydarzenie po zakupieniu biletu o symbolicznej cenie 1 złotego.
 
Zgodnie z obecnymi przepisami kibice mogą zająć 75% dostępnych miejsc na hali, ale do tej puli nie zaliczają się osoby zaszczepione. W związku z tym podczas zakupu biletów zachęcamy wszystkich zaszczepionych kibiców do złożenia deklaracji o posiadaniu certyfikatu potwierdzającego szczepienia przeciwko COVID-19 – pozwoli to wejść na wydarzenie większej liczbie osób.
 
Przed meczem nie będzie prowadzona stacjonarna sprzedaż biletów – można je nabyć wyłącznie za pośrednictwem serwisu Abilet.

Każdy z uczestników musi mieć ze sobą wypełnione "Oświadczenia o stanie zdrowia uczestnika meczu koszykarskiego" i przekazać przy wejściu na mecze organizatorom - do pobrania w Załączniku
Śląsk Wrocław vs Trefl Sopot
Loading...