Śląsk Wrocław vs Mks Real Astromal Leszno

W poniedziałek (19 października) piłkarze ręczni Śląska Wrocław rozegrają swój kolejny mecz w hali Orbita! Ich rywalem będzie ósmy zespół aktualnych rozgrywek – Real-Astromal Leszno. Początek meczu o godz. 19!
Ostatni mecz przed własną publicznością wrocławianie rozegrali 7 października i był to zarazem ich pierwszy mecz sezonu w obiekcie znajdującym się przy ul. Wejherowskiej. – Wchodząc do Hali Orbita lekkie ciarki mnie przeszły, ale to minęło wiedząc, że mogę tutaj być i reprezentować barwy mojego ukochanego klubu – mówił Michał Wiewiórski, rozgrywający Śląska Wrocław. Zwycięstwo 28:16 (13:4) i niemal 500 kibiców na trybunach, było wynikiem wartym odnotowania.  Trzy dni później Trójkolorowi rozegrali kolejne udane spotkanie, pewnie pokonując na wyjeździe UKS GOKiS Kąty Wrocławskie i po raz drugi z rzędu tracąc jedynie cztery bramki w pierwszych trzydziestu minutach meczu. 
Gościem specjalnym meczu będzie HCR - Znany z Radia Eska, twórca hitów: Lepszym człowiekiem, Za długo byłaś sama, Tego mi brakuje, Mało Ciebie mam, uczestnik 55-go Krajowego Festiwalu Piosenki Polskiej w Opolu, półfinalista 8. edycji Must Be The Music
Swój debiutancki album zatytułowany Lepszym Człowiekiem wydał w 2016r. pod szyldem wytwórni Sony Music Polska. Nadejście albumu zwiastowały dwa radiowe single: Tego mi brakuje i Lepszym człowiekiem, a także występ w show telewizyjnym Must Be The Music, gdzie HCR dotarł do półfinału. Tytułowy utwór płyty Lepszym człowiekiem w kulminacyjnym momencie plasował się na szczycie Gorącej 20'stki Radia Eska. Z kolei piosenka Tego mi brakuje przez długi czas okupowała szczyty listy Hop-Bęc Radia RMF Max. Trzecim singlem promującym płytę został utwór pt. Za długo byłaś sama.
Po wydaniu płyty HCR wielokrotnie koncertował w całej Polsce, zarówno jako główna gwiazda wieczoru, ale też wspomagając występy uznanych artystów takich jak Kayah, Doda i wielu innych
 
Obsługę eventowo – muzyczną i fundatorem nagród jest Amber Music & Sport Management, management czołowych polskich artystów i sportowców
https://www.facebook.com/AmberMusicSportManagement

W przypadku wrocławskiego zespołu możemy mówić o nowym rozdaniu na trzech płaszczyznach – powrócono w pełni do historycznej nazwy, klub wzmocnili Paweł Salacz i Sebastian Ziemiński, a także po wielu latach przerwy piłka ręczna powraca do hali Orbita! Cel Śląska Wrocław na najbliższy sezon na zapleczu PGNiG Superligi Mężczyzn? Wygrywać każdy mecz! Do jego realizacji konieczne jest wsparcie kibiców! Liczymy na wasz doping! 

W trakcie imprezy prosimy o przestrzeganie obecnych wytycznych sanitarnych – zasłaniać usta i nos podczas przemieszczania się po hali, utrzymywać bezpieczną odległość od obcych osób, często dezynfekować ręce, zachowywać zasady higieny podczas kaszlu i kichania oraz bezwzględnie nie kontaktować się z zawodnikami, trenerami i innymi pracownikami klubu.

Bilety:
15,00 zł - normalny
8,00 zł - ulgowy

Bilety ulgowe przysługują: uczniom i studentom studiów dziennych do 26 lat oraz emerytom i rencistom po okazaniu przy wejściu na halę odpowiednich dokumentów. Dzieci do lat 6 wchodzą na mecz za darmo, ale nie przysługuje im bezpłatne miejsce siedzące. Wszystkim osobom kupującym bilety ulgowe przypominamy, że ważne one są wyłącznie z dokumentem uprawniającym do zniżki. Należy go okazać podczas kontroli biletów.

 
Śląsk Wrocław vs Mks Real Astromal Leszno
Loading...