Śląsk Wrocław Handball vs MKS Nielba Wągrowiec

Po wygranym meczu z niepokonanym dotychczas KPR-em Legionowo, czas na kolejny domowy mecz w Hali Orbita! Wrocławscy szczypiorniści tym razem zmierzą się z Nielbą Wągrowiec. Bądźcie z nami 16 października o 15:45 i pokażcie, że gramy razem! A jeśli wybieracie się później na mecz WKS Śląsk Wrocław - Raków Częstochowa, podstawione autobusy przez MPK Wrocław zabiorą was bezpośrednio z Hali Orbita na Stadion Miejski!
 
Podczas meczu mamy dla was kilka atrakcji, w tym koncert MAKI - czyli Martyny Duszki. Popową wokalistkę i autorkę tekstów pochodząca z okolic Wrześni dostrzegł sam Marek Sierocki. Świętować będziemy również Dzień Edukacji Narodowej pod hasłem ŚLĄSK WROCŁAW HANDBALL UCZY DOPINGU i z tej okazji zapraszamy wszystkie osoby pracujące w placówkach oświatowych oraz dzieci. Dla naszych milusińskich prowadzona będzie akcja nauki kulturalnego dopingu. Każdy zakupiony bilet będzie brać udział w losowaniu NAGRODY SPECJALNEJ w postaci LUNCHU dla 2 osób w Restauracji Klub Adwokata we Wrocławiu ufundowanej przez Marketing Wizards Poland. Losowanie odbędzie się w przerwie meczu.
 
Dla wszystkich uczniów Śląsk Wrocław Handball Akademia oraz Kids wejście za darmo za okazaniem karty zawodnika.

Bilety:
15,00 zł - normalny
8,00 zł - ulgowy

Bilety ulgowe przysługują: uczniom i studentom studiów dziennych do 26 lat oraz emerytom i rencistom po okazaniu przy wejściu na halę odpowiednich dokumentów. Dzieci do lat 6 wchodzą na mecz za darmo, ale nie przysługuje im bezpłatne miejsce siedzące. Wszystkim osobom kupującym bilety ulgowe przypominamy, że ważne one są wyłącznie z dokumentem uprawniającym do zniżki. Należy go okazać podczas kontroli biletów.

 
Śląsk Wrocław Handball vs MKS Nielba Wągrowiec
Loading...