RAY WILSON - Genesis Classic

Według wielu opinii jest to jeden z najlepszych obecnie show koncertowych w Europie, a i śmiało można powiedzieć na Świecie!
Artysta z odświeżył brzmienie i nadał nowego charakteru m.in. takim przebojom jak: „Another Day In Paradise”, „No Son Of Mine”, „Follow you follow me”,„Invisible Touch”, „Jesus he knows me”, „Mama” czy „Land of Confusion”.
Podczas koncertu będzie można także usłyszeć twórczość solową szkockiego wokalisty i jego rockowej formacji Stiltskin- choćby kultowy utwór „Inside” czy przebojowe „American Beauty”. Projekt jest w nieustającej trasie koncertowej. Podbija serca publiczności na całym świecie. Był prezentowany między innymi w Argentynie, Niemczech, Rosji, Austrii, Rumunii, Hiszpanii, Holandii Portugalii i Włoszech.
Usłyszymy przegląd utworów sięgających zarówno początków istnienia zespołu, poprzez późniejsze, przełomowe kompozycje oraz te, które Ray Wilson współtworzył jako frontman grupy na albumie “Calling All Stations”. Najnowszy album solowy Raya ukazał się w Polsce 31 października 2019r.
Zapraszamy na niesamowite show podczas Lubuskiego Lata Kulturalnego w Dąbiu k. Zielonej Góry!
RAY WILSON - Genesis Classic
Loading...