Rafał RUTKOWSKI - Seks, drugs i kredyty

„Dom kultury, ośrodek kultury, centrum kultury… instytucja kultury prowadząca działalność społeczno-kulturalną. W jej budynku mieszczą się” BLA… BLA… BLA…
Definicję każdy zna. Ale czy zastanawialiście się co by było gdyby pozbawić „dom kultury” kultury – przynajmniej w jej stereotypowym rozumieniu?
HA! Nie musicie tego robić! Wystarczy przyjść i zobaczyć!
Już 29 października o godzinie w „Hydro(za)gadce” rusza cykl spotkań pod nazwą „DOMbezKULTURY”, który będzie miał na celu pokazanie Zielonogórskiej publiczności kultury standupu - komedii w najpopularniejszym dziś wydaniu. Będzie ostro, śmiesznie i bez cenzury (impreza przeznaczona dla osób pełnoletnich). Co miesiąc, najlepsi polscy standuperzy zaprezentują swoje autorskie programy, którymi rozbawią Was do łez. Podczas wieczoru będziecie mogli również spróbować swoich sił i samemu zaprezentować się szerszej publiczności (i nie chodzi tu o jej rozmiar, hahaha, publiczność Hydro(za)gadki jest wiecznie piękna i młoda). Chcesz się przekonać? Przyjdź! Zobacz! Zapomnij o wszystkim co negatywne!
 
Kup karnet na wszystkie 3 występy w cenie 90,00 zł.

18 listopada, godz. 20.00
Rafał RUTKOWSKI „Seks, drugs i kredyty”

Już 18 listopada stand-up wraca do Zielonej Góry. Tym razem z najnowszym programem „Seks, drugs i kredyty" wystąpi dla Was Rafał Rutkowski. W swoim nowym programie stand-up comedy opowiada m.in. o polskim show-biznesie, swojej aktorskiej karierze, kryzysie wieku średniego, o ojcostwie, oraz zdradza pikantne szczegóły z kręcenia scen erotycznych. Tylko dla ludzi o mocnych przeponach i zwieraczach!!!
Support: Szymon Baraniecki - w dzień pracownik globalnej korporacji, w nocy niczym batman pracuje, by na twarzach rodaków pojawiał się uśmiech. Jego życie jak sam mawia to tragikomedia, a swoimi doświadczeniami dzieli się z widzami. W pracy śmiertelnie poważny, na scenie śmiertelnie zabawny. Musicie zobaczyć na żywo, żeby to zrozumieć. Wstęp na wydarzenie możliwy jest dla osób powyżej 18-go roku życia.
Rafał RUTKOWSKI - Seks, drugs i kredyty
Loading...