Rafał BANAŚ - Szakal 2: Szarpiący z kobrami oraz Jasiek BORKOWSKI

„Dom kultury, ośrodek kultury, centrum kultury… instytucja kultury prowadząca działalność społeczno-kulturalną. W jej budynku mieszczą się” BLA… BLA… BLA…
Definicję każdy zna. Ale czy zastanawialiście się co by było gdyby pozbawić „dom kultury” kultury – przynajmniej w jej stereotypowym rozumieniu?
HA! Nie musicie tego robić! Wystarczy przyjść i zobaczyć!
Już 29 października o godzinie w „Hydro(za)gadce” rusza cykl spotkań pod nazwą „DOMbezKULTURY”, który będzie miał na celu pokazanie Zielonogórskiej publiczności kultury standupu - komedii w najpopularniejszym dziś wydaniu. Będzie ostro, śmiesznie i bez cenzury (impreza przeznaczona dla osób pełnoletnich). Co miesiąc, najlepsi polscy standuperzy zaprezentują swoje autorskie programy, którymi rozbawią Was do łez. Podczas wieczoru będziecie mogli również spróbować swoich sił i samemu zaprezentować się szerszej publiczności (i nie chodzi tu o jej rozmiar, hahaha, publiczność Hydro(za)gadki jest wiecznie piękna i młoda). Chcesz się przekonać? Przyjdź! Zobacz! Zapomnij o wszystkim co negatywne!
 
Kup karnet na wszystkie 3 występy w cenie 90,00 zł.
 
16 grudnia, godz. 20.00
Rafał BANAŚ „Szakal 2: Szarpiący z kobrami”
oraz Jasiek BORKOWSKI

Rafał BANAŚ
w programie "Szakal 2: Szarpiący z kobrami". To druga i zarazem najnowsza część trylogii w której Rafał opowie o tym, jak został Szakalem, dowiecie się jak skutecznie odmówić koledze pomocy, poznacie tajne ciosy, a może coś zarapuje, opcjonalnie pokaz pantomimy.
 
Jasiek BORKOWSKI zdecydowanie jeden z najbardziej charakterystycznych polskich komików, absolutnie nie do podrobienia. Ma za sobą występy telewizyjne, roastowe i setki imprez, podczas których przedstawia widzów na własne postrzeganie świata. Nieśpieszny styl, głębokie rozważania przeplatane szczerym realizmem i wymuszony luz (bardzo nerwowy człowiek), który przebija sympatyczną melancholią.
Rafał BANAŚ - Szakal 2: Szarpiący z kobrami oraz Jasiek BORKOWSKI
Loading...