Polski Cukier Toruń vs King Szczecin

Drodzy kibice,

Wszyscy wolelibyśmy spędzać czas i emocjonować się meczami Energa Basket Ligi w Arenie Toruń. Niestety na ten moment nie jest to możliwe, ale szukamy rozwiązań, które mogą zagwarantować Wam chociaż cząstkę tych samych przeżyć na domowej kanapie.

Mając na uwadze powyższe – dajemy Wam możliwość zakupu biletów kolekcjonerskich, które w przyszłości będą dawać dodatkowe benefity, a teraz pozwolą zjednoczyć się we wspólnej sprawie i pokazać, że możemy na siebie wzajemnie liczyć!

Wiemy też, że przy obecnie panujących zasadach – cały czas powinniśmy zasłaniać twarz zgodnie z Twardą Zasadą numer #11. Dlatego też przygotowaliśmy dla Was Świąteczne kominy oraz maseczki. Najlepszy świąteczny szyk, tylko u nas!

Przygotowaliśmy dla Was następujące opcje:

Bilet na wirtualną trybunę za 10,00 zł – bilet kolekcjonerski zwykły, którym pokazujecie swoje wsparcie, możecie go dołączyć do swojej kolekcji – a już wkrótce da Wam dostęp do dodatkowych benefitów.

Bilet na wirtualną trybunę z kodem za 20,00 zł – bilet kolekcjonerski wraz z wszystkim powyższym oraz z kodem dostępu do transmisji w serwisie Emocje.tv, dzięki któremu obejrzycie nasz mecz na żywo na domowej trybunie!

Bilet na wirtualną trybunę z kominem i kodem 40,00 zł – bilet kolekcjonerski oraz komin wraz z kodem dostępu do transmisji w serwisie Emocje.tv, dzięki któremu obejrzycie nasz mecz na żywo na domowej trybunie! Komin w tej opcji będzie do odebrania w siedzibie klubu po 17.12.2020.Bilet na wirtualną trybunę z maseczką i kodem 40,00 zł – bilet kolekcjonerski oraz maseczka wraz z kodem dostępu do transmisji w serwisie Emocje.tv, dzięki któremu obejrzycie nasz mecz na żywo na domowej trybunie! Maseczka w tej opcji będzie do odebrania w siedzibie klubu po 17.12.2020.Dziękujemy w tym miejscu firmie Seban za pomoc w udostępnieniu Wam takiej możliwości.

Pamiętajcie też, że trudne czasy przetrwamy tylko stosując #TwardeZasady! Dbajcie więc o siebie, oraz bliskich, zasłaniajcie usta oraz nos, często myjcie ręce oraz odżywiajcie się zdrowo.

Mamy wielką nadzieję, że już niedługo zobaczymy się w hali na meczach Polskiego Cukru Toruń!

Zakup biletu kolekcjonerskiego nie uprawnia do uczestniczenia w meczu na Arenie Toruń oraz nie podlega zwrotowi!
Dodatkowe benefity z tytułu zakupu biletów kolekcjonerskich zostaną podane w przyszłości oraz mogą ulec zmianie zależnie od sytuacji epidemicznej.
Wizualizacje produktów są poglądowe. Finalny produkt może rożnić się od przedstawioych na zdjęciach.
 
Polski Cukier Toruń vs King Szczecin
Loading...