POLSKA - PORTUGALIA ELIMINACJE ME 2014

Zielona Góra po raz pierwszy w historii będzie gościć kobiecą reprezentację Polski w piłce ręcznej.

„Aniołki Rasmussena” to czwarty zespół ubiegłorocznych mistrzostw świata. Nic dziwnego, że Kapituła Wielkiej Honorowej Nagrody Sportowej PKOl wybrała nasze szczypiornistki jako „Drużynę roku 2013”.

Stawką meczu z Portugalią są punkty w kwalifikacjach mistrzostw Europy 2014. W finałach nie może zabraknąć polskiej drużyny. Nic tak nie uskrzydla jak doping kilku tysięcy kibiców. W hali CRS spotykamy się w komplecie w ostatnią niedzielę marca!


CENY BILETÓW:

bilet normalny: 30,00 PLN
bilet ulgowy: 15,00 PLN
bilet ulgowy ZGrana Rodzina: 15,00 PLN

Bilety ulgowe przysługują: uczniom i studentom studiów dziennych do 26 lat oraz emerytom i rencistom po okazaniu przy wejściu na halę odpowiednich dokumentów. Dzieci do lat 6 wchodzą na mecz za darmo, ale nie przysługuje im bezpłatne miejsce siedzące. Wszystkim osobom kupującym bilety ulgowe przypominamy, że ważne one są wyłącznie z dokumentem uprawniającym do zniżki. Należy go okazać podczas kontroli biletów.

Bilety ulgowe ZGrana Rodzina, przysługują dorosłym posiadaczom karty ZGrana Rodzina, pod warunkiem przybycia na mecz w towarzystwie przynajmniej jednego dziecka widniejącego na karcie. Dziecko powinno posiadać swój bilet. Osoby korzystające z tej zniżki zobowiązane są okazać kartę ZGrana Rodzina przy wejściu na mecz. Organizator zastrzega sobie prawo do sprawdzenia tożsamości osoby posługującej się kartą.
LICZBA BILETÓW OBJĘTA TĄ ULGĄ JEST OGRANICZONA!
Loading...