POLSKA - CZARNOGÓRA ELIMINACJE ME 2014

Już 11 czerwca wielkie emocje w Hali Sportowej Częstochowa!
Kobieca reprezentacja Polski w piłce ręcznej zmierzy się z Czarnogórą w ramach kwalifikacji do mistrzostw Europy! Czwarta drużyna świata podejmie aktualne mistrzynie Starego Kontynentu oraz wicemistrzynie olimpijskie!

Jednocześnie będzie to debiut częstochowskiego obiektu jeżeli chodzi o występy reprezentacji Polski w jakiejkolwiek dyscyplinie. Tego nie można przegapić! Razem pobijmy rekord frekwencji na meczu kobiecego szczypiorniaka w naszym kraju! Razem stwórzmy niezapomnianą atmosferę, która sprawi, że Częstochowa na długie lata stanie się domem naszej wspaniałej drużyny, która w grudniu toczyła niezapomniane boje ze światową czołówką podczas mistrzostw świata w Serbii.

Koniecznie przyjdź 11 czerwca do Hali Sportowej Częstochowa i pomóż Biało-czerwonym zdobyć niezwykle cenne punkty w kontekście walki o awans do finałów Mistrzostw Europy Chorwacja-Węgry 2014. Nie może cię tam zabraknąć!

CENY BILETÓW
Sektory: A2, A3, A5, B7, B8, C8, C7, P1, P2, P3, P4:
Bilety w cenach: normalny - 30,00 zł / ulgowy 15,00 zł

Sektory: A1, A6, B6, C6, C5, C4, C3, C2, C1:
Bilety w cenach: normalny - 20,00 zł / ulgowy 10,00 zł

Bilety ulgowe przysługują: uczniom do 16 lat po okazaniu przy wejściu na halę odpowiednich dokumentów. Dzieci do lat 3 wchodzą na mecz za darmo, ale nie przysługuje im bezpłatne miejsce siedzące.

Bilety dla osób niepełnosprawnych poruszających się na wózkach i ich opiekunów: [email protected]
 
Loading...