Paweł Domagała - koncert charytatywny dla Mateusza Stańczyka

date_rangeData wydarzenia 17.07.2021 18:00

location_onMiejsce wydarzenia Trzcianka, Hala Sportowo-Widowiskowa

Koncert charytatywny Pawła Domagały.
Dochód z wydarzenia zostanie przeznaczony na operację kręgosłupa dla Mateusza Stańczyka.

https://pomagam.pl/9ynwwdtt?fbclid=IwAR1mo01BPDq1_cOCkUE_A1mqgwkIP8zyF2q8NOjlWRnDYUJVCzpVwHB-sZY

Miejsce : Hala Sportowo-Widowiskowa, Trzcianka
Ilość miejsc ograniczona! Miejsca na trybunach i płycie głównej nie są numerowane.

Paweł Domagała to jeden z najbardziej rozpoznawanych aktorów młodego pokolenia. W jego dorobku znajduje się wiele ról teatralnych, serialowych, a także filmowych.

Nie każdy jednak wie, że drugą największą pasją Pawła oprócz aktorstwa jest muzyka. Pisze i wykonuje swoje piosenki od wielu lat, spełniając się w artystycznie również na tym polu.

Jesienią 2016 roku ukazał się długo wyczekiwany debiutancki album Pawła Domagały pt. „Opowiem Ci o mnie”. Płyta trafiła do serc szerokiego grona odbiorców, osiągając status Złotej Płyty. Koncerty promujące album, których od daty premiery Paweł zagrał już kilkadziesiąt, również cieszyły się ogromnym powodzeniem. Bilety najczęściej były wyprzedane na wiele dni przed datą wydarzenia. 

Zachęcony sukcesem pierwszego albumu, Paweł podjął pracę nad kolejnym krążkiem. Nowe wydawnictwo ukazało się 16 listopada i będzie nosić tytuł: “1984”. Album promowała piosenka “Weź nie pytaj”, która stała się ogromnym przebojem (W tej chwili niemal 120 mln wyświetleń na YouTube) 
Obecnie Paweł Domagała pracuje nad nowym albumem „Wracaj”, którego premiera zapowiedziana jest na 20 listopada 2020. Album promują dwa single: „Ja tak umiem”, a także „Popatrz na mnie”.

Osoby poniżej 16 roku życia mogą uczestniczyć w koncercie wyłącznie pod opieką rodzica (lub wskazanego przez niego opiekuna).

Osoby, które ukończyły 16 rok życia, a nie ukończyły 18 roku życia muszą mieć przy sobie oświadczenie ze zgodą na udział w imprezie, podpisane przez rodzica bądź prawnego opiekuna. 

Informujemy, że koncert odbywa się z zachowaniem reżimu sanitarnego. Na terenie wydarzenia udostępniamy środki dezynfekcyjne oraz prosimy o zachowanie dystansu min. 1,5 metra od pozostałych uczestników oraz zasłanianie ust i nosa. Każdy z uczestników ma obowiązek złożenia pisemnego oświadczenia przy wejściu na imprezę ( że uczestnik jest zdrowy i nie przebywa na kwarantannie lub pod nadzorem epidemiologicznym).
 
Paweł Domagała - koncert charytatywny dla Mateusza Stańczyka
Loading...