Muzyczne raczkowanie

MUZYCZNE RACZKOWANIE
DLA PRZYSZŁYCH MAM ORAZ DZIECI OD URODZENIA DO 4 LAT

 
Dźwięki, które słyszy dziecko, mają znaczenie dla jego rozwoju już od chwili poczęcia. Ich ilość i różnorodność zwiększa się jeszcze bardziej w momencie przyjścia dziecka na świat, towarzysząc mu przez cały okres jego rozwoju. Jako naturalna część dziecięcego świata dźwięki mają więc ogromny wpływ na rozwój wyobraźni, wrażliwości, ekspresji twórczej oraz zdolności dziecka.
Filharmonia, realizując misję upowszechniania muzyki wśród odbiorców w każdym wieku, zaprasza na pierwszą edycję Muzycznego Raczkowania – cyklu moderowanych koncertów przygotowanych z myślą o mamach w ciąży oraz rodzicach z dziećmi od narodzin do lat czterech. Udział w nich to nie tylko rodzinne słuchanie muzyki i swobodna zabawa w otoczeniu dźwięków, ale przede wszystkim tworzenie wspólnej przestrzeni – rodziców i dzieci – do bycia razem. Formuła, czas trwania koncertów, repertuar oraz prowadzenie są dostosowane do wieku najmłodszych, co pozwala im w kameralnej atmosferze doświadczać piękna muzyki.

Dbając o jak największy komfort udziału w koncertach, proponujemy do wyboru dwie grupy wiekowe: pierwsza – dla mam w ciąży i rodziców z dziećmi od urodzenia do dwóch lat (godz. 16.00),
druga – dla rodziców z dziećmi od dwóch do czterech lat (godz. 17.00).


Koncerty z cyklu Muzyczne Raczkowanie prowadzi Iwona Goździk.
 
Ceny biletów:
20,00 zł - normalny
10,00 zł - dziecko do lat 4 
Muzyczne raczkowanie
Loading...