Młyny Stoisław Koszalin vs Eurobud JKS Jarosław

Ceny biletów:
20,00 zł - normalny
12,00 zł - ulgowy
30,00 zł - rodzinny (2+1, 2+2 oraz za okazaniem "Karty dużej rodziny" tj. 2+3 dzieci i więcej)
 
Karnety (oraz bilety) ulgowe przysługują: uczniom i studentom studiów dziennych do 26 roku życia oraz emerytom i rencistom od 60. roku życia po okazaniu przy wejściu na halę odpowiednich dokumentów.
Dzieci do lat 6 wchodzą na mecz za darmo, ale nie przysługuje im bezpłatne miejsce siedzące.

Aktualnie karnety i bilety na poszczególne spotkania będzie można nabyć tylko poprzez stronę internetową www.abilet.pl  Zgodnie z obowiązującym nas protokołem sanitarno-epidemiologicznym, wprowadzono szereg obostrzeń mających na celu zapewnienie bezpieczeństwa wszystkich uczestników każdego meczu rozgrywanego w Hali Widowiskowo-Sportowej w Koszalinie.

Potwierdzenie zakupu karnetu przesłane drogą elektroniczną (przy zakupie online) upoważnia do wejścia na mecze, które ewentualnie odbędą się w Hali Widowiskowo-Sportowej w Koszalinie przed terminem dostarczenia karnetu.


W związku z pozytywną opinią Powiatowej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej w Koszalinie dotyczącą dopuszczenia kibiców do udziału w meczach Superligi Kobiet informujemy, iż mając na uwadze bezpieczeństwo i zdrowie pracowników klubu, hali, zawodniczek i sympatyków drużyny Młyny Stoisław Koszalin i innych drużyn Superligi, wprowadzone zostają następujące obostrzenia:
1. W hali udostępnionych zostanie maksymalnie 1500 miejsc dla publiczności. Wyłączone z użytku widzów zostaną rzędy I-III (pierwsze trzy rzędy od płyty boiska) oraz co drugie miejsce we wszystkich sektorach.
2. Kibice zobowiązani są do zajmowania miejsc udostępnionych przez Organizatora. Miejscaniedostępne dla publiczności zostaną odpowiednio oznakowane.
3. Ze względu na nadzwyczajną sytuację, bilety i karnety NIE BĘDĄ POSIADAŁY PRZYPISANEGO MIEJSCA. Bilet i karnet upoważniają do wejścia na mecz/mecze i zajęcia wolnego miejsca udostępnionego przez Organizatora (sektory A, B, C, D, E, F, G, H).
4. Sprzedaż biletów i karnetów prowadzona będzie tylko i wyłącznie on-line za pośrednictwem strony internetowej abilet.pl
5. Wchodząc do obiektu kibice zobowiązani są do dezynfekcji dłoni oraz do poddania się pomiarowi temperatury (osoby z temperaturą ciała powyżej 37,2°C nie będą mogły wejść do obiektu).
6. Po hali należy poruszać się z zasłoniętymi ustami i nosem. Zalecamy stosowanie maseczek lub przyłbic, które ściągnąć można dopiero w momencie zajęcia wybranego miejsca siedzącego.
7. UWAGA: uprzejmie prosimy o zmierzenie temperatury przed wyjściem z domu na mecz. W przypadku zaobserwowania podwyższonej temperatury lub innych niepokojących objawów, w tym nawet drobnego przeziębienia, prosimy o pozostanie w domu i kontakt z lekarzem rodzinnym.

Przepraszamy za wszelkie utrudnienia związane z w/w obostrzeniami. Nasze działania mają na celu zadbanie o zdrowie i bezpieczeństwo wszystkich uczestników imprez masowych, bowiem Państwa dobro jest dla nas celem nadrzędnym. Prosimy o wyrozumiałość. Do zobaczenia na meczach Superligi Kobiet!
Młyny Stoisław Koszalin vs Eurobud JKS Jarosław
Loading...