MIĘDZYNARODOWE CHARYTATYWNE ZAWODY EKANTOR.PL BATTLE OF EUROPE - BILET 3-DNIOWY

Już w dniach 27-29 września, w hali CRS (Zielona Góra) odbędzie się impreza inna niż wszystkie. Po raz trzeci w Polsce pojawi się europejska czołówka w CrossFit. Emocji z pewnością nie zabraknie! Na obiekcie, gdzie mecze swoje rozgrywa klub koszykarski Stelmet Enea BC Zielona Góra odbędzie się finał międzynarodowych zawodów. 

Co to jest CrossFit? 
To połączenie wszelkiego typu sportów, ale w głównej mierze gimnastyki, podnoszenia ciężarów oraz treningu wydolnościowego. Zawodnicy muszą być gotowi na wszystko, dopiero podczas zawodów dowiadują się co ich czeka, dlatego muszą być zarówno szybcy, silni jak i wytrzymali, co czyni ten sport bardzo widowiskowym.

Co dodatkowo wyróżnia tę imprezę?
To nie tylko sport i rozrywka, ale także szczytny cel – zbieramy pieniądze na wyposażenie Wojewódzkiego Centrum Zdrowia Matki i Dziecka, które powstaje w Zielonej Górze. Zakup biletu jest równoznaczny ze wsparciem akcji charytatywnej, ponieważ dochód ze sprzedaży zostanie przekazany na ten cel.

CO TRZEBA WIEDZIEĆ O EKANTOR.PL BATTLE OF EUROPE?

• W BoE 2019 weźmie udział 152 zawodników i zawodniczek, którzy wystartują w dziesięciu kategoriach (mężczyźni i kobiety w kat. elite, mężczyźni i kobiety w kat. masters 35+, mężczyźni w kat. masters 40+ mężczyźni i kobiety open, 2-osobowe teamy męskie oraz adaptive kobiet i mężczyzn - osoby poruszające się na wózkach inwalidzkich).
 
• Wydarzenie organizowane jest przez Stowarzyszenie Centrum Metamorfoz, przy wsparciu CrossFit 8K48, Stowarzyszenia Warto Jest Pomagać oraz pomocy finansowej Miasta Zielona Góra oraz Urzędu Marszałkowskiego Województwa Lubuskiego
 
• Patronat nad wydarzeniem objął Prezydent Miasta Zielona Góra Janusz Kubicki
MIĘDZYNARODOWE CHARYTATYWNE ZAWODY EKANTOR.PL BATTLE OF EUROPE - BILET 3-DNIOWY
Loading...