MFC 19 Makowski Fighting Championship

date_rangeData wydarzenia 02.10.2021 18:30:00

location_onMiejsce wydarzenia Zielona Góra, CRS

MFC to organizacja kickboxingu i muay thai założona przez dziewięciokrotnego Mistrza Świata K1 i Muay Thai Tomasza Makowskiego. Pierwsza gala Makowski Fighting Championship odbyła się w grudniu 2009 roku. Gale MFC są jednymi z najwyższej klasy widowisk, które gromadzą nie tylko najlepszych zawodników z kraju, ale i z zagranicy. MFC Makowski Fighting Championship jest jedyną polską organizacją kickboxingu, dla której walczyli zawodnicy aż z 24 krajów na świecie.
Co nas różni od innych organizacji? To że nie zamykamy swoich zawodnków na inne organizacje, nie kierujemy się komercyjnym podejściem do kickboxingu. Nie promujemy “celebrytów” tylko prawdziwych sportowców. Zależy nam przede wszystkim na rozwoju zawodnków. Założycielem MFC jest Tomasz Makowski zawodnik kickboxingu, Mistrz Świata K1 i Muay Thai. Nikt nie wie lepiej jak sam zawodnik, ile ciężkiej pracy i mnóstwa wyrzeczeń kosztuje sportowy sukces.
2 października w zielonogórskiej hali CRS zobaczycie wielu znakomitych zawodników z kraju i z zagranicy w walkach na zasadach K1, Muay Thai i MMA. 
W ringu MFC19 zobaczymy m.in. Kacpra Frątczaka, Przemysława Kacieję, Bartosza Muszyńskiego, Łukasza Rambalskiego, Michała Gołębiowskiego, Macieja Zembika. 

 
MFC 19 Makowski Fighting Championship
Loading...