METRO

JUBILEUSZOWA TRASA Z OKAZJI 30-LECIA MUSICALU METRO
PREMIERA TRASY 7.11.2020r. - ARENA GLIWICE

 
Świat się zmienia,
Padają mury, otwierają się granice
Teatr też się zmienia
Niezmienne pozostają tylko marzenia...
 
To już 30 LAT jak Metro jedzie przez świat. Mnóstwo gwiazd wyjechało nim z ukrycia, a setki talentów rozbłysnęło w jego światłach, ileż milionów widzów śmiało się i płakało podczas tysięcy jego przystanków! Dołącz do nich! Wyrusz w kolejną podróż w METREM! 
Musical „METRO” jest jednym z najbardziej znanych polskich musicali. Niesamowite przeżycia zarówno muzyczne, jak i wizualne są dla widza czymś zupełnie nowym. Wyreżyserowany przez Janusza Józefowicza, musical, do którego muzykę napisał Janusz Stokłosa, przenosi w krainę, gdzie padają mury i otwierają się granice. „METRO” pokazuje obraz młodych ludzi, którzy wierzą w marzenia i chcą marzyć. Przepełniony szaleństwem, miłością i niezwykłymi emocjami, zabiera widza w krainę, gdzie fikcja miesza się z rzeczywistością. Akcja widowiska wykracza daleko poza scenę, a bacznie oglądająca widownia ma wrażenie, jakby stała się częścią tej niesamowitej, muzycznej historii. METRO” stało się światowym, musicalowym fenomenem. To właśnie dzięki niemu odkryto takie gwiazdy jak Edytę Górniak, Katarzynę Groniec, Roberta Janowskiego, Katarzynę Skrzynecką i innych. Kult musicalu można dostrzec na całym świecie, a charyzmę aktorów i energię ich gry doceniają krytycy na wszystkich kontynentach.
 
Musical Metro jest jak wehikuł czasu. Dorosły widz przeniesie myśli do czasów swojej młodości, kiedy stawał przed życiowymi decyzjami, kiedy spełnienie marzeń było na wyciągnięcie ręki.
Młody zaś, uświadomi sobie, że „niemożliwe nie istnieje”.
Istnieją natomiast dylematy, którą drogę wybrać, czy tę łatwiejszą: dać się przekupić i zaistnieć czy ciężko zapracować na swój życiowy sukces.
 
Zawsze aktualna i uniwersalna tematyka sprawia, że Musicalem interesuje się każde pokolenie. Ta niezwykle ekscytująca historia zawsze chwyta za serce a piękne ballady Janusza Stokłosy niejednemu wycisną łzy z oczu.
 
Grany niezmiennie od 1991 roku musical, w przyszłym roku „METRO” obchodzi właśnie swój jubileusz. Z tej właśnie okazji odbywa się jubileuszowa trasa Musical Metro – 30 lat!
Pierwszy,  premierowy spektakl  jubileuszowej trasy odbędzie się 7 listopada w Arenie Gliwice.

Ceny biletów:
FIRST MINUTE
249 zł zamiast 260 zł
189 zł zamiast 200 zł
149 zł zamiast 160 zł
139 zł zamiast 150 zł
129 zł zamiast 140 zł
119 zł zamiast 130 zł
109 zł zamiast 120 zł
99 zł zamiast 110 zł
69 zł zamiast 80 zł
 
METRO
Loading...