Mate - koncert promujący płytę Metafizyka

Stowarzyszenie Art Of Underground ma zaszczyt zaprosić na koncert zespołu MATE - promujący nową płytę zespołu "MATEFIZYKA". Czy można było nie nagrać i nie wydać tej płyty? Zapewne. Tak naprawdę to właściwie każdy mógł jej nie nagrać i nie wydać. Ale zespół Mate nie idzie na łatwiznę. Czy możliwym jest nie dotrzeć na ten koncert? Tak. To nawet bardzo łatwe. Ale nie idźcie na łatwiznę!

Życie to nieustające wyzwania! Czy można tej płyty nie kupić? Oczywiście. Ale jak tu powstrzymać się przed pokusą nadania choćby znikomego sensu tej irracjonalnej potrzebie dzielenia się swoją twórczością? Koncert odbędzie się w zielonogórskim klubie WySPa - Klub Studencki w piątek 14 czerwca 2019 o godz.20.00. Zapewne do zobaczenia !!!

MATE to wypadkowa zainteresowań i doświadczeń muzycznych oraz życiowych każdego członka zespołu, dlatego muzyka tworzona przez nich wymyka się wszelkim klasyfikacjom. To, co w MATE niezmienne, to ciągła chęć zmiany, poszukiwań zamkniętych drzwi, które można by otworzyć lub choćby zerknąć przez dziurkę od klucza. Potrzeba rozwoju, odkrywania siebie, popełniania nowych błędów, prowadzi równie często w kierunki oczywiste, jak i zupełnie nieoczekiwane. To czego można spodziewać się na koncertach MATE, to duże ilości energii wymienianej między muzykami a publicznością i głębokiego zaangażowania w proces transformacji odtwarzania w tworzenie.

● Zespół MATE szczęśliwie istnieje od 2006 roku.

● W 2008 roku (we współpracy z Aliną Konwińską) zespól stworzył muzykę do spektaklu "Wizyta starszej pani" w Teatrze Lubuskim w Zielonej Górze.

● MATE radośnie występowało przed Kultem, Świetlikami, Armią i Voo Voo.

● Dyskografia:
2008 - "Wizyta starszej pani" - CD wydane przez Lubuski Teatr z muzyką do spektaklu
2009 - "Muzyka" - demo wydane własnym sumptem
2014 - "Porozumienie" - debiutancki album wydany własnymi siłami
2019 - "Matefizyka"

● skład zespołu:
Michał Chłodnicki - gitara elektryczna;
Jakub Osypiński - kornet;
Wojtek Pruszyński - instrumenty klawiszowe;
Piotr Stepek - kontrabas;
Marek Wesołowski - perkusja;
Rafał Żurawiński - głos, ukulele
Loading...