Marika na Dzień Kobiet

date_rangeData wydarzenia 08.03.2021 19:00

ZOK rusza z koncertami! Z zachowaniem wszystkich rygorów i przestrzeganiem zasad związanych z pandemią zapraszamy na pierwszy koncert z publicznością.
Koncert Mariki to idealny pomysł na wyjątkowy Dzień Kobiet!!!

MARIKA
Zaczynała w 2002 r. od brzmień na pograniczu reggae i soulu.
W swoim dorobku ma pięć albumów, nominację do Fryderyków i SuperJedynek, pracowała też w radiu i telewizji (m.in. jako prowadząca program Voice of Poland).
Marika występowała na największych polskich i zagranicznych festiwalach – zagrała koncerty m.in. w Wielkiej Brytanii, USA, w Indiach, Szanghaju i Ankarze. Dzieliła scenę ze światowymi gwiazdami – m.in. Erykah Badu, Macy Gray.
Jej ostatni album „Marta Kosakowska” to nowy rozdział w karierze artystki, związany ze zmianą stylistyki na elektroniczny pop. W roli gości wystąpili m.in. Xxanaxx, Skubas, Buslav i Grubson. Singlowy utwór „A jeśli to ja” znalazł się na Liście Przebojów Trójki. Występ na żywo łączy osobiste teksty z intensywnym brzmieniem muzyki elektronicznej i angażującą oprawą wizualną.
 
Uwaga:
W związku z pandemią, wydarzenie odbędzie się zgodnie z zasadami reżimu sanitarnego. Obowiązuje nakaz zakrywania ust i nosa oraz zajmowanie miejsc wyznaczonych przez organizatora.


Każdy z uczestników imprezy musi mieć ze sobą wypełnione  "Oświadczenia uczestnika imprezy" i przekazać organizatorowi przy wejściu na koncert - pobierz załącznik
Marika na Dzień Kobiet
Loading...