Łydka Grubasa + Transgresja

3 godziny mocnego uderzenia!

Łydka Grubasa na koncert w Dąbiu szykuje super - odświeżony repertuar, skupiając się na nowych kompozycjach z tegorocznej płyty pod tytułem „Socjalibacja”, które będą stanowić oś koncertów. Ale – nie zabraknie żelaznych przebojów grupy, jak również premierowych kawałków i niespodzianek muzycznych!
Tym razem Łydka Grubasa przyjeżda w składzie powiększonym o sekcję dętą !!!
Jak podkreślają sami członkowie zespołu, Łydka zawsze stara się grać i brzmieć jak najlepiej. Priorytetem jest też wzajemny szacunek oraz więź z Publicznością wyrażone tak, aby na ich koncercie każdy mógł poczuć się jego częścią i pełnym uczestnikiem. Bez barier, murów – po prostu rock’and’rollowo.
www.lydkagrubasa.pl

TRANSGRESJA to śląski zespół, który swoimi kompozycjami wciąga w świat energetycznego psychodelicznego rocka. Elementem charakterystycznym koncertów zespołu jest także przykuwająca oko oprawa wizualna. Kontrastowa gra świateł oraz stylizacja sceniczna artystów oparta na farbach fluorescencyjnych oddziałują na wyobraźnię słuchacza, doskonale dopełniając chwytliwe, bujające melodie i wytwarzając przy tym unikalny klimat koncertów, które na długo zapadają w pamięć.
Transgresja świetnie odnajduje się w występach na żywo, a każdy ich koncert to bomba energetyczna.
www.transgresja.pl
 
Łydka Grubasa + Transgresja
Loading...