Luxtorpeda - Anno Domini MMXX

Zapraszamy na koncert zespołu Luxtorpeda! Kultowa rockowa formacja pod przewodnictwem Roberta "Litzy" Friedricha wystąpi w Netto Arenie w Szczecinie już 24 października!
Jesienna trasa koncertowa zespołu zbiega się z intensywną pracą nad nowym materiałem – piątym albumem zatytułowanym „ANNO DOMINI MMXX”. Jak brzmią kawałki z nadchodzącej płyty będziecie mogli się przekonać już podczas szczecińskiego koncertu formacji!
Zespół Luxtorpeda powstał w 2010 roku z inicjatywy Roberta Friedricha gitarzysty i wokalisty znanego z takich formacji jak Acid Drinkers, Turbo, Flapjack, Arka Noego, 2Tm2,3 i KNŻ. Do współpracy muzyk zaprosił gitarzystę Roberta Drężka, basistę Krzysztofa Kmiecika, związanych wcześniej z Armią oraz z formacją 2Tm2,3 oraz perkusistę Tomasza Krzyżaniaka, znanego wcześniej z Turbo i Armii. W 2011 roku w trakcie nagrywania albumu skład uzupełnił wokalista Przemysław Frencel, raper znany z hip-hopowego duetu 52 Dębiec.
Debiutancki album zatytułowany LUXTORPEDA ukazał się 9 maja 2011 roku. Zespół dał się poznać szerszej publiczności podczas Jarocin Festiwal 2011 oraz podczas 17. edycji Przystanku Woodstock 2011. Utwór "Autystyczny" wspiął się na pierwsze miejsca wielu list przebojów, między innymi w radiowej Trójce, Eska Rock i Antyradiu. W wielu rankingach i podsumowaniach muzycznych 2011 roku LUXTORPEDA uplasowała się w ścisłej czołówce, niejednokrotnie zajmując 1 miejsce, chociażby wśród czytelników pisma "Teraz Rock", gdzie została uznana za najlepszy zespół roku, płytę roku, przebój roku, teledysk roku i nadzieję roku.
Luxtorpeda ma na koncie cztery albumy studyjne, spośród których ostatni - "MYWASWYNAS" ujrzał światło dzienne w 2016 roku.
 
ZASADY UCZESTNICTWA W WYDARZENIU
Ze względu na obowiązujące restrykcje związane z pandemią COVID-19 osoby biorące udział w wydarzeniu są zobowiązane do przestrzegania poniższych zasad. Osoby nie stosujące się do zasad nie będą miały możliwości uczestniczenia w wydarzeniu.
1. OŚWIADCZENIE O STANIE ZDROWIA 
Wydrukuj, wypełnij, zabierz ze sobą i wrzuć oświadczenie do skrzynki podawczej w oznaczonym miejscu przy wejściu na terenie wydarzenia.
2. DEZYNFEKCJA RĄK PRZED WEJŚCIEM DO OBIEKTU LUB NA TEREN WYDARZENIA 
3. ZASŁANIANIE UST I NOSA MASECZKĄ NA TERENIE WYDARZENIA, RÓWNIEŻ PO ZAJĘCIU MIEJSCA NA WIDOWNI 
4. UTRZYMANIE DYSTANSU MIN. 1,5 M OD INNYCH UCZESTNIKÓW IMPREZY PODCZAS PORUSZANIA SIĘ PO TERENIE WYDARZENIA 
5. STOSOWANIE SIĘ DO WSZYSTKICH POLECEŃ WYDAWANYCH PRZEZ OBSŁUGĘ WYDARZENIA 
6. ORGANIZATOR UDOSTĘPNI MIEJSCA NA WIDOWNI ZGODNIE Z OBOWIĄZUJĄCYMI WYTYCZNYMI, A UCZESTNICY SĄ ZOBOWIĄZANI DO ZAJĘCIA MIEJSC WYZNACZONYCH PRZEZ ORGANIZATORA 
7. PODCZAS IMPREZY WYŁĄCZONE Z UŻYTKU POZOSTANĄ: SZATNIE, DEPOZYTY, PALARNIE 
8. ZAPOZNANIE SIĘ Z REGULAMINEM KONCERTU
9. ZAPOZNANIE SIĘ Z REGULAMINEM OBIEKTU
http://www.arenaszczecin.pl/upload/Regulamin_Hali.pdf 
10. ZASADY UCZESTNICTWA W WYDARZENIU LUB PRZEBYWANIA NA TERENIE WYDARZENIA MOGĄ BYĆ UZUPEŁNIANE LUB ZMIENIANE W KAŻDYM CZASIE, W ZALEŻNOŚCI OD WYTYCZNYCH STOSOWNYCH WŁADZ I INSTYTUCJI. 
11. OSOBA CHORA, PRZEBYWAJĄCA NA KWARANTANNIE LUB OBJĘTA NADZOREM EPIDEMIOLOGICZNYM NIE MOŻE WZIĄĆ UDZIAŁU W WYDARZENIU. (W przypadku wystąpienia niepokojących objawów należy pozostać w domu i skontaktować się telefonicznie z lekarzem).

Bilety:
69,00 zł - przedsprzedaż
79,00 zł - w dniu koncertu

LICZBA MIEJSC OGRANICZONA
Luxtorpeda - Anno Domini MMXX
Loading...