LUXFEST EDYCJA MIKOŁAJKOWA

LuxFest w Toruniu – edycja mikołajkowa
06.12.2015 – CKK Jordanki
godz. 14:00

LuxFest to wyjątkowy festiwal muzyczny dla całych rodzin, który po raz pierwszy odbędzie się w Toruniu w ramach "Budżetu Partycypacyjnego Mieszkańców Torunia". Festiwal z powodzeniem odbywa się już od 4 lat w Poznaniu i przyciąga rzesze fanów muzyki z całej Polski. Jego pomysłodawcą i szefem jest Robert „Litza” Friedrich lider zespołu Luxtorpeda.

Edycja mikołajkowa LuxFestu będzie pierwszym wydarzeniem muzycznym w Centrum Kulturalno Kongresowym Jordanki.  Na scenie pojawią się zespoły reprezentujące szeroki przekrój muzyczny- od ciężkich gitarowych brzmień, przez reggae, hip hop, aż po dźwięki dla najmłodszych. Wystąpią: Luxtorpeda, Lao Che, Grubson, Pięć Dwa, Arka Noego i lokalny zespół z Torunia. Bilety na festiwal są darmowe.

LuxFest jest jedyną imprezą, na której mile widziani są nie tylko dorośli fani, ale i dzieci - za sprawą wielkiej strefy zajęć muzycznych i plastycznych. Publika, która w rodzinnej atmosferze przyjmuje zarówno koncerty rockowe, reggae i hip-hopowe jest wizytówką festiwalu.

- Wymyśliliśmy LuxFest po to, by nasi fani nie musieli zostawiać w domu dzieciaków na czas koncertów. Dajemy im możliwość wspólnej zabawy i rozwijania zainteresowań - mówi Robert „Litza” Friedrich.

LuxFest w Toruniu odbędzie się w ramach „Budżetu Partycypacyjnego Mieszkańców Torunia”.

Program:
Luxtorpeda
Lao Che
Grubson
Pięć Dwa
Arka Noego
MOOVE+ STREFA LUXART (rodzinna strefa sztuki)
Loading...