LUXFEST 3

LuxFest w Toruniu już po raz trzeci!

Data: 9 grudnia 2017
Miejsce: Toruń Arena (ul. Bema 73-89)
Start strefy LuxArt: 12:00 
Start koncertów: 14:30
Strona WWW: www.luxfest.net/torun
Facebook: https://www.facebook.com/LuxFestwToruniu/
 
Wystąpią:
  • Organek
  • Fisz Emade Tworzywo
  • TSA
  • Luxtorpeda
  • Złe Psy
  • Zeus
  • Arka Noego

 
„LuxFest w Toruniu vol.3 - edycja mikołajkowa” to wyjątkowy darmowy festiwal – organizowany w ramach toruńskiego Budżetu Partycypacyjnego – przeznaczony dla całych rodzin z dziećmi, jak i dla fanów muzyki rockowej, alternatywnej i hip hopowej! 9 grudnia w Hali Arena Toruń, dla toruńskiej publiczności, w ramach projektu wystąpią znakomite zespoły polskiej sceny muzycznej: Organek, Fisz Emade Tworzywo, TSA, Luxtorpeda, Złe Psy, Zeus i Arka Noego!
 
LuxFest to festiwal, który na dobre zagościł już w kulturalnym kalendarzu miasta. Wydarzenie po raz trzeci odbywa się ze środków Budżetu Partycypacyjnego Torunia. W tym roku festiwal odbywa się na sali widowiskowo-sportowej Toruń Arena. Pomysłodawcą festiwalu LuxFest jest zespół Luxtorpeda, który organizuje festiwal w Poznaniu od 6 lat. 
 
LuxFest to jedna z niewielu imprez rockowych, na których mile widziani są nie tylko dorośli fani, ale i dzieci – za sprawą wielkiej Rodzinnej Strefy Sztuki LuxArt. Na rodziny czekają rozmaite warsztaty, zajęcia, pokazy, spotkania twórcze oraz gry dla dzieci i młodzieży. LuxArt odbywać się będzie niezależnie od koncertów i skierowana jest dla najmłodszych oraz ich rodziców. Start strefy już o godzinie 12.00. 
 
- Wymyśliliśmy LuxFest po to, by fani nie musieli zostawiać w domu dzieciaków na czas koncertów. Dajemy im możliwość wspólnej zabawy i rozwijania zainteresowań – mówi Robert „Litza” Friedrich, pomysłodawca i szef LuxFestu.
 
LuxFest to miejsce wyjątkowych spotkań artystycznych i wydarzeń muzycznych, które dotąd nie miały miejsca na polskiej scenie muzycznej. LuxFest to publika, która w rodzinnej atmosferze uczestniczy zarówno w koncertach rockowych, folkowych i hip-hopowych. 
 
Część koncertowa festiwalu LuxFest zacznie się od godziny 14:30 koncertem Arki Noego. 
 
Szczegóły znaleźć można na stronie internetowej: www.luxfest.net/torun
 
„LuxFest w Toruniu vol.3 - edycja mikołajkowa” sfinansowany jest z Budżetu Partycypacyjnego Torunia.
 
Organizator: Miasto Toruń
Partnerzy: Fundacja LuxFest, Archipelag Inicjatyw
 

 
 
 
 
 
 
 
 
Loading...