LOTTO Superpuchar Polski

starNa to wydarzenie dostępny jest bilet kolekcjonerskiWydrukowany na papierze wysokiej jakości z unikatową kolorową grafiką.

LOTTO Superpuchar Polski w Gnieźnie
 
Spotkanie o LOTTO Superpuchar Polski, czyli starcie Anwilu Włocławek i Polskiego Cukru Toruń już w sobotę 29 września 2018 r. o godz. 20.00 w nowej hali widowiskowo-sportowej w Gnieźnie.
 
Mecz o LOTTO Superpuchar Polski to tradycyjna inauguracja sezonu Energa Basket Ligi. Zagrają w nim Anwil Włocławek, mistrz kraju, oraz Polski Cukier Toruń, zdobywca Pucharu Polski. Tym razem drużyny po raz pierwszy w historii powalczą o trofeum im. Adama Wójcika - legendy polskiej koszykówki.
 
Anwil będzie robił w tym sezonie wszystko, aby obronić mistrzowski tytuł. Dlatego trener Igor Milicić ponownie ma do dyspozycji bardzo silna ekipę. Nie zabraknie w niej MVP ostatnich finałów Kamila Łączyńskiego oraz solidnego chorwackiego środkowego Josipa Sobina. Polski Cukier również chce być w czołówce i dlatego zachowuje trzon zespołu - w tej drużynie zobaczymy reprezentantów Polski Aarona Cela i Karola Gruszeckiego, a także spore wzmocnienie - Przemysława Karnowskiego.
 
W 2017 roku po Superpuchar Polski sięgnął Anwil, który w Hali Mistrzów we Włocławku pokonał po dogrywce Stelmet Eneę BC Zielona Góra 92:89. Kto tym razem będzie cieszył się ze zwycięstwa?

Dzieci do lat 4 wchodza na mecz za darmo bez gwarancji miejsca siedzącego.

Bilety ulgowe od 5-26 lat z legitymacją szkolną / studencką okazaną przy weryfikacji biletów.

BILETY DLA OSÓB NIEPEŁNOSPRAWNYCH NA WÓZKU
Bilety przeznaczone wyłącznie dla osób niepełnosprawnych na wózku oraz ich opiekunów.

Bilet dla osoby niepełnosprawnej 1 zł 
Bilet dla opiekuna 39 zł

Zakup dokonuje się z listy znajdującej się pod mapką sektorów.

 
Loading...