LIGHTONFESTIVAL

Festiwal Światła na Stadionie Wrocław
 
Light On Festival we Wrocławiu to wyjątkowy spektakl światła łączący w sobie wiele form wizyjnych skondensowanych w jednym długim i magicznym show, któremu towarzyszyć będzie precyzyjnie dobrana muzyka.
 
Jak zapewniają organizatorzy, wykorzystane zostaną lasery w liczbie i mocy, której nie było dotąd na żadnym festiwalu tego typu w naszym kraju - 26 laserów i blisko 600 W mocy światła laserowego,  video mapping 3d zsynchronizowany z linearnym mappingiem laserowym na murawie stadionu.
 
Rozmach kompozycyjny kolorów, form, świateł i muzyki to podstawa zapierającego dech w piersi przedstawienia. Do tego jedyne w Polsce fontanny wodne, które palą się żywym ogniem oraz mnóstwo efektów specjalnych, takich jak  tańczące ognie, strzelające iskry, pirotechnika sceniczna , oraz efekty dymnego CO2, które pojawią się w kulminacyjnych momentach 30 minutowego widowiska.
 
Spektakularnym efektom wizualnym towarzyszyć będzie nagłośnienie w koncertowej jakości, co wzmocni odbiór show.
 
Stadion Wrocław jest doskonałym miejscem na tego typu przedsięwzięcia, ze względu na swoje walory architektoniczne. Jednocześnie obiekt daje gwarancję zachowania wszystkich obowiązujących obostrzeń sanitarnych.
 
Więcej informacji o evencie na stronach www.lightonfestival.pl, lightonfestival.com i fan page na Facebooku: @LightOnFestivalPoland 
 
Pokazy odbędą się 25 ,26 i 27 września
Stadion Wrocław – Trybuna C
25 września (piątek)  seanse o 19:30 i 21:00
26 września (sobota) seanse o 19:30 i 21:00
27 września (niedziela) seans o 19:30
Cena biletu 25,00 zł, dzieci i młodzież do lat 16 -15,00 zł

​Otwarcie bram dla uczestników – pół godziny przed każdym seansem
Wejście na wydarzenie z poziomu esplanady stadionu Wrocław, Sektor C – wejście C11, C12
Akceptowany bilet wstępu w wersji elektronicznej lub w formie drukowanej
Parkingi na terenie stadionu płatne
 
Bilety na www.abilet.pl. Istnieje także możliwość kupienia ich przed seansem – płatność tylko gotówką. Liczba miejsc ograniczona do 999 na każdy z pięciu seansów.

Regulamin wydarzenia
LIGHTONFESTIVAL
Loading...