Light On Festival 2021

starNa to wydarzenie dostępny jest bilet kolekcjonerskiWydrukowany na papierze wysokiej jakości z unikatową kolorową grafiką.

date_rangeData wydarzenia 04.09.2021 20:30

location_onMiejsce wydarzenia Wrocław, Stadion Wrocław/Trybuna C

Festiwal Światła na Stadionie Wrocław
 
Z okazji 10-lecia istnienia Stadionu Wrocław zapraszamy na drugą edycję Light On Festival 2021.
Przypomnijmy, że pierwsza edycja z pełnym sukcesem odbyła się w reżimie sanitarnym we wrześniu 2020 a skrót z tego zjawiskowego wydarzenia możecie obejrzeć klikając w link).

Light On Festival na Stadionie Wrocław to wyjątkowy spektakl światła łączący w sobie wiele form wizyjnych skondensowanych w jednym długim i magicznym show, któremu towarzyszyć będzie precyzyjnie dobrana muzyka.
 
Jak zapewniają organizatorzy, wykorzystane zostaną lasery w liczbie i mocy, której nie było dotąd na żadnym festiwalu tego typu w naszym kraju, a video mapping 3D zsynchronizowany z linearnym mappingiem laserowym na murawie stadionu, na tak gigantyczną skalę mogą Państwo obejrzeć tylko na tym wydarzeniu.
 
Rozmach kompozycyjny kolorów, form, świateł i muzyki to podstawa zapierającego dech w piersi przedstawienia. Do tego jedyne w Polsce fontanny wodne, które palą się żywym ogniem oraz mnóstwo efektów specjalnych, takich jak tańczące ognie, strzelające iskry, pirotechnika sceniczna  oraz efekty dymnego CO2, które pojawią się w kulminacyjnych momentach 30 minutowego widowiska.
 
Stadion Wrocław jest doskonałym miejscem na tego typu przedsięwzięcia, ze względu na swoje walory architektoniczne. Jednocześnie obiekt daje gwarancję zachowania wszystkich obowiązujących obostrzeń sanitarnych.
Biorąc pod uwagę fakt, że obchodzimy 10-lecie Stadionu dołożymy wszelkich starań aby ten spektakl pozostał w Państwa pamięci na kolejne 10 lat.
 
Więcej informacji o evencie na stronach www.lightonfestival.pllightonfestival.com i fan page na Facebooku: Light on Festival
 
Pokazy odbędą się 3 i 4 września 2021

Stadion Wrocław – Trybuna C

Cena biletu do 31 lipca:
35,00 zł - normalny
15,00 zł - ulgowy (od lat 4 do 18)
70,00 zł - rodzinny (2 osoby dorosłe + 3 dzieci do lat 18)

Cena biletu od 1 sierpnia:
45,00 zł - normalny
20,00 zł - ulgowy (od lat 4 do 18)
100,00 zł - rodzinny (2 osoby dorosłe + 3 dzieci do lat 18)

Dzieci do lat 4 – wstęp wolny (dziecko siedzi na kolanach opiekuna, nie ma przypisanego miejca)
Osoba niepełnosprawna + opiekun – wstęp wolny na podstawie pobranego biletu za 0 zł (ilość miejsc dla wózków inwalidzkich ograniczona)

Otwarcie bram dla uczestników – pół godziny przed każdym seansem tj. 20:00
Wejście na wydarzenie z poziomu esplanady Stadionu Wrocław

Akceptowany bilet wstępu w wersji elektronicznej lub w formie drukowanej.
Parkingi na terenie stadionu płatne, zgodnie z regulaminem.

Istnieje także możliwość kupienia ich przed seansem – płatność tylko gotówką.
Liczba miejsc ograniczona.
Light On Festival 2021
Loading...