Lechia Zielona Góra - Piast Żmigród

To będzie sezon inny niż wszystkie!
PAMIĘTAJ: KUP TERAZ, NIE BĘDZIE ŻADNEJ MOŻLIWOŚCI ZAKUPU BILETU W KASIE PRZED MECZEM!


Liga powiększona po pandemii do 19 zespołów. 14-krotny mistrz Polski z Chorzowa, zaciąg beniaminków głodnych sukcesów i punktów oraz długo wyczekiwane derby województwa lubuskiego. Na pewno nie zabraknie emocji. Na stadionie przy Sulechowskiej 37 nie może zabraknąć również Ciebie. Mimo zewnętrznych zawirowań nasza drużyna w niemal niezmienionym składzie, wzmocniona bramkostrzelnym Przemysławem Mycanem i doświadczonym Martinsem Ekwueme w drugim roku swojej gry stawia sobie naprawdę poważne cele. Stajemy do walki o górę tabeli 3 ligi i jak najdłuższą przygodę w Pucharze Polski. Bądź z nami i kup już dziś swój bilet na Dołek!

Do Zielonej Góry zawita doświadczony 3-ligowiec ze Żmigrodu. Historia naszych pojedynków to zawsze mecze na styku, emocje i bramki, więc tym razem nie może być inaczej! Jeśli wspomożecie nas z trybun na pewno łatwiej będzie walczyć z Piastem Żmigród, bo cel jest tylko jeden. ZWYCIĘSTWO!

WAŻNE: W związku z reżimem sanitarnym obowiązującym w okresie pandemii, na stadionie obowiązuje ostrożność, dystans społeczny realizowany poprzez odstęp między kibicami, dezynfekcja. Prosimy o wcześniejszy zakup biletów, ponieważ na stadionie obowiązuje ograniczona liczba zajętych miejsc (50% zajętości obiektu). W dniu meczu na obiekcie punkt gastronomiczny czynny będzie NORMALNIE.

Ceny biletów:
Dorośli: bilet normalny 10,00 zł
Dzieci i młodzież 3-18 lat: bilet ulgowy 5,00 zł
Dzieci <3 lat wchodzą za darmo na wyłączną odpowiedzialność rodzica lub opiekuna prawnego pod warunkiem przebywania przez cały okres pod stałą opieką na rękach lub kolanach
Lechia Zielona Góra - Piast Żmigród
Loading...