Lechia Zielona Góra - KS ROW 1964 Rybnik

date_rangeData wydarzenia 28.11.2020 13:00:00

location_onMiejsce wydarzenia Zielona Góra, Stadion MOSiR

SPRZEDAŻ WSTRZYMANA
To będzie sezon inny niż wszystkie!
PAMIĘTAJ: KUP TERAZ, NIE BĘDZIE ŻADNEJ MOŻLIWOŚCI ZAKUPU BILETU W KASIE PRZED MECZEM!


Liga powiększona po pandemii do 19 zespołów. 14-krotny mistrz Polski z Chorzowa, zaciąg beniaminków głodnych sukcesów i punktów oraz długo wyczekiwane derby województwa lubuskiego. Na pewno nie zabraknie emocji. Na stadionie przy Sulechowskiej 37 nie może zabraknąć również Ciebie. Mimo zewnętrznych zawirowań nasza drużyna w niemal niezmienionym składzie, wzmocniona bramkostrzelnym Przemysławem Mycanem i doświadczonym Martinsem Ekwueme w drugim roku swojej gry stawia sobie naprawdę poważne cele. Stajemy do walki o górę tabeli 3 ligi i jak najdłuższą przygodę w Pucharze Polski. Bądź z nami i kup już dziś swój bilet na Dołek!

W poprzednim sezonie wraz z zawodnikami i kibicami ROW 1964 Rybnik stworzyliśmy w Zielonej Górze prawdziwe święto piłki nożnej. Co więcej, pewnie wygrane przez naszych chłopców. Nie będzie inaczej i tym razem. Lechia z Waszym udziałem powalczy o domowe zwycięstwo przed zimą.

WAŻNE: W związku z reżimem sanitarnym obowiązującym w okresie pandemii, na stadionie obowiązuje ostrożność, dystans społeczny realizowany poprzez odstęp między kibicami, dezynfekcja. Prosimy o wcześniejszy zakup biletów, ponieważ na stadionie obowiązuje ograniczona liczba zajętych miejsc (50% zajętości obiektu). W dniu meczu na obiekcie punkt gastronomiczny czynny będzie NORMALNIE.

Ceny biletów:
Dorośli: bilet normalny 10,00 zł
Dzieci i młodzież 3-18 lat: bilet ulgowy 5,00 zł
Dzieci <3 lat wchodzą za darmo na wyłączną odpowiedzialność rodzica lub opiekuna prawnego pod warunkiem przebywania przez cały okres pod stałą opieką na rękach lub kolanach
Lechia Zielona Góra - KS ROW 1964 Rybnik
Loading...