Lechia Zielona Góra - BTS Rekord Bielsko-Biała

To będzie sezon inny niż wszystkie!
PAMIĘTAJ: KUP TERAZ, NIE BĘDZIE ŻADNEJ MOŻLIWOŚCI ZAKUPU BILETU W KASIE PRZED MECZEM!


Liga powiększona po pandemii do 19 zespołów. 14-krotny mistrz Polski z Chorzowa, zaciąg beniaminków głodnych sukcesów i punktów oraz długo wyczekiwane derby województwa lubuskiego. Na pewno nie zabraknie emocji. Na stadionie przy Sulechowskiej 37 nie może zabraknąć również Ciebie. Mimo zewnętrznych zawirowań nasza drużyna w niemal niezmienionym składzie, wzmocniona bramkostrzelnym Przemysławem Mycanem i doświadczonym Martinsem Ekwueme w drugim roku swojej gry stawia sobie naprawdę poważne cele. Stajemy do walki o górę tabeli 3 ligi i jak najdłuższą przygodę w Pucharze Polski. Bądź z nami i kup już dziś swój bilet na Dołek!

Z dalekiego Bielska przyjeżdża do nas solidny 3-ligowiec i Mistrz Polski w piłce halowej - BTS Rekord Bielsko-Biała. W ostatnich pojedynkach zawsze przegrywaliśmy 1 bramką. Pora wziąć rewanż i odesłać Rekordzistów w smutnych nastrojach do domu.

WAŻNE: W związku z reżimem sanitarnym obowiązującym w okresie pandemii, na stadionie obowiązuje ostrożność, dystans społeczny realizowany poprzez odstęp między kibicami, dezynfekcja. Prosimy o wcześniejszy zakup biletów, ponieważ na stadionie obowiązuje ograniczona liczba zajętych miejsc (50% zajętości obiektu). W dniu meczu na obiekcie punkt gastronomiczny czynny będzie NORMALNIE.

Ceny biletów:
Dorośli: bilet normalny 10,00 zł
Dzieci i młodzież 3-18 lat: bilet ulgowy 5,00 zł
Dzieci <3 lat wchodzą za darmo na wyłączną odpowiedzialność rodzica lub opiekuna prawnego pod warunkiem przebywania przez cały okres pod stałą opieką na rękach lub kolanach
Lechia Zielona Góra - BTS Rekord Bielsko-Biała
Loading...