KS Lechia Zielona Góra - 1KS Ślęza Wrocław

Inauguracja sezonu na Dołku okazała się prawdziwym świętem dla miłośników piłki nożnej z Zielonej Góry i okolic.
 
Drużynę wyprowadziła kolejna generacja piłkarzy z Akademii Piłkarskiej Macieja Murawskiego, na wypełnionych po brzegi trybunach spotkaliśmy kibiców, działaczy i piłkarzy m.in. Lecha Sulechów, Zorzy Ochla, TS Przylep, Drzonkowianki, kibiców z Nowej Soli i innych miast i miasteczek naszego regionu, kibiców ubranych na zielono i żółto oraz z dawnymi niebiesko-żółtymi szalami Lechii, kibiców młodszych i starszych, dziadków z wnukami, przyjaciół, dziennikarzy wszystkich sportowych redakcji - prawdziwych piłkarskich maniaków.

Wszyscy, którzy byli z nami tego dnia uczestniczyli w pełnym emocji widowisku, trzymającym w napięciu do ostatnich minut. Była radość, a po niej niestety rozczarowanie i gorycz porażki.

Po dwóch pechowych przegranych jednak nasi zawodnicy już nie mogą doczekać się niedzielnego meczu. Rywalem, nie byle kto, bo 1KS Ślęza Wrocław - rywal, który w ubiegłym sezonie uplasował się w 3 lidze na drugim miejscu zaraz za plecami awansującego do rozgrywek centralnych 2 ligi Górnika Polkowice.

Nasi piłkarze nie odpuszczą ani kawałka murawy, ani sekundy meczu, ponieważ w ten weekend zamierzamy wyrwać pierwsze punkty w lidze. Najlepiej od razu 3!

Pomóżmy naszym zawodnikom znowu odczuć, że mają za sobą wielką rzeszę sympatyków. Pokażmy naszym, że gramy u siebie, a gościom z Wrocławia, że Zielona Góra na piłkarską mapę Polski wraca na dobre!

Rozpoczęcie meczu o godz. 14:00, na stadion wchodzić można już od godz. 13:00. Bądźcie z nami, koniecznie zabierzcie swoich bliskich (dzieci i młodzież do 16 roku życia wchodzą na mecz za darmo!).

Oprócz meczu zapraszamy wszystkich sympatyków do strefy gastronomicznej, gdzie obok regularnego cateringu gościnnie pojawi się food truck Kebab u Yogiego, serwujący pyszny kebab i chrupiące belgijskie frytki.

W trakcie meczu nasi wolontariusze zbierać będą również podpisy w głosowaniu Budżetu Obywatelskiego miasta Zielona Góra na projekt budowy na Dołku krytej trybuny na 1000 osób wraz z oświetleniem pozwalającym na rozgrywanie meczów w godzinach wieczornych. Zachęcamy gorąco do wspierania tego projektu i głosowania na stadionie lub internetowo na projekt nr 29 Piłkarska Zielona Góra pod linkiem:
https://appbo.um.zielona-gora.pl/
 
Do zobaczenia
KS LECHIA GRAN-BUD ZIELONA GÓRA – 1KS ŚLĘZA WROCŁAW
START: 18.08, godz. 14:00
 
KS Lechia Zielona Góra - 1KS Ślęza Wrocław
Loading...