Krakowski bard Mariusz Wdowin

Krakowski bard Mariusz Wdowin zaśpiewa w Zamku Grodziec!
 
Już w sobotę, 10 lipca 2021, o godzinie 20:00 w Zamku Grodziec odbędzie się niezwykły koncert krakowskiego barda Mariusza Wdowina. 
 
Mariusz Wdowin - krakowski artysta z kręgu piosenki poetyckiej, kompozytor, gitarzysta, pianista, piosenkarz. Autor kilkuset piosenek do tekstów m.in. Miry Zalewskiej, Edwarda Marszałka, Wacława Turka, Marka Petrykowskiego, Jana Tulika, Tadeusza Nowaka, Aleksandry Bacińskiej, Wiesławy Kwinto-Koczan, Krzysztofa Cezarego Buszmana, Stanisława Kowalskiego, Piotra Brymasa, Tomasza Tesznara, Iny Kaweckiej i. in. Na scenie pojawia się od 2000 r. 
 
Nagradzany i wyróżniany na wielu festiwalach piosenki poetyckiej i turystycznej. Od 2002 roku prowadzi w Krakowie regularne spotkania z piosenką poetycką, turystyczną i szantową, zwane Śpiewograniami. W 2018 ukazała się płyta Mariusza Wdowina pt. "Wyklęte anioły" do tekstów Miry Zalewskiej. W 2019 roku miała miejsce premiera płyty do tekstów Edwarda Marszałka pt. "Szepty gór". Najnowsza płyta pt. "Między szeptem a krzykiem" do tekstów Miry Zalewskiej ukazała się jesienią 2020
 
• Zamek Grodziec – Gmina Zagrodno
• 10 lipca 2021 (sobota), godz.20:00
• Bilety w cenie: 20 zł (przedsprzedaż) 30 zł (w dniu koncertu)
 
Bilety dostępne są na abilet.pl lub stacjonarnie w Zamku Grodziec. 
Krakowski bard Mariusz Wdowin
Loading...