Koncert muzyki filmowej - VIP Classical Concert

VIP CLASSICAL CONCERT to nowa seria koncertów w ramach 8. Lubuskiego Festiwalu Muzycznego, która ma na celu wzbogacić i upowszechnić ofertę kulturalną miasta poprzez realizację najbardziej kreatywnych i uznanych produktów artystycznych jakie wyprodukowało Stowarzyszenie Artystów "Zdolni do Wszystkiego".

Koncert muzyki filmowej to jeden z najlepszych projektów artystycznych, który w wersji instrumentalnej miał swoją premierę w 2019 roku. Po olbrzymim sukcesie 5 koncertów(2019), które były wyprzedane na 2 miesiące przed wydarzeniem, pozytywnych relacjach w mediach, Stowarzyszenie Artystów Zdolni do Wszystkiego zrealizowało autorski klip z muzyką do filmu ,,Aladyn”, który promuje cały projekt. Film odniósł olbrzymi sukces w całej Polsce (internet, media społecznościowe).

ZOBACZ KLIP => https://youtu.be/F06fflFmr1o

RECENZJE => https://gazetalubuska.pl/mam-te-moc-spiewala-cala-sala-podczas-mikolajkowego-koncertu-w-filharmonii-zielonogorskiej-z-muzyka-z-filmow-wytworni-disneya/ar/13736558  

Zarząd Stowarzyszenia zdecydował o zamówieniu dodatkowych aranżacji instrumentalnych i zakontraktowaniu znakomitych zielonogórskich wokalistów do zaśpiewania partii solowych w całym projekcie. Dyrektorem artystycznym i pomysłodawcą wydarzenia jest Michał Mogiła – lider zespołu Reed Connection, a w projekcie udział wezmą również soliści Filharmonii Zielonogórskiej, którzy od lat promują miasto Zielona Góra wydarzeniami artystycznymi organizowanymi w całym kraju.
 
 8. Lubuski Festiwal Muzyczny
Jadwiga Macewicz - vocal
Przemysław Szczotko - vocal

ORKIESTRA FESTIWALOWA ZDOLNI DO WSZYSTKIEGO
Jakub Kotowski - skrzypce
Mateusz Mróz - skrzypce
Katarzyna Mizera - skrzypce
Ewa Schuhmacher - altówka
Natalia Makuch - wiolonczela
Adam Męczywór - fortepian/aranżacje

kwartet dęty Reed Connection

Karolina Maszk- Mogiła - flet
Michał Mogiła - obój
Jarosław Podsiadlik - klarnet
Rafał Dołęga - fagot
Koncert muzyki filmowej - VIP Classical Concert
Loading...