Koncert muzyki filmowej Walta Disneya - VIP Classical Concert

Drodzy przyjaciele i melomani Lubuskiego Festiwalu Muzycznego,
 
Koncert inauguracyjny 8. Lubuskiego Festiwalu Muzycznego
Koncert muzyki filmowej Walta Disneya - VIP Classical Concert odbędzie się 27 września 2020 w Filharmonii Zielonogórskiej  zgodnie z nowymi wytycznymi zachowania zasad bezpieczeństwa związanych ze stanem epidemii wirusa SARS-CoV-2 w Polsce.
 
W związku z olbrzymim zainteresowaniem koncertem i zajętymi wszystkimi miejscami na sali Zarząd Stowarzyszenie Artystów "Zdolni do Wszystkiego", ze względu na zachowanie zasad bezpieczeństwa podczas trwającej epidemii, zdecydował o przeprowadzeniu 2 koncertów jednoczęściowych 27 września 2020 roku.
 
Pierwszy koncert odbędzie się o godzinie 15:00
 
Drugi koncert odbędzie się o godzinie 17:30
 
Obydwa koncerty odbędą się z zachowaniem zasad i wytycznych GIS (obowiązują maseczki i zachowanie odległości).
 
Wszyscy Państwo dostaliście informacje od Abilet.pl na jakie godziny zostały przesunięte bilety.
 
W przypadku decyzji o zwrocie biletów prosimy o informacje do 8.09.2020.
 
Osoby, które kupiły bilety stacjonarnie - proszone są do odbioru biletów w punkcie ich nabycia.
 
Do zobaczenia na koncertach !VIP CLASSICAL CONCERT to nowa seria koncertów w ramach 8. Lubuskiego Festiwalu Muzycznego, która ma na celu wzbogacić i upowszechnić ofertę kulturalną miasta poprzez realizację najbardziej kreatywnych i uznanych produktów artystycznych jakie wyprodukowało Stowarzyszenie Artystów "Zdolni do Wszystkiego".

Koncert muzyki filmowej Walta Disneya to jeden z najlepszych projektów artystycznych, który w wersji instrumentalnej miał swoją premierę w 2019 roku. Po olbrzymim sukcesie 5 koncertów(2019), które były wyprzedane na 2 miesiące przed wydarzeniem, pozytywnych relacjach w mediach, Stowarzyszenie Artystów Zdolni do Wszystkiego zrealizowało autorski klip z muzyką do filmu ,,Aladyn”, który promuje cały projekt. Film odniósł olbrzymi sukces w całej Polsce (internet, media społecznościowe).

ZOBACZ KLIP => https://www.youtube.com/watch?v=MzxxFQb9eg4  

RECENZJE => https://gazetalubuska.pl/mam-te-moc-spiewala-cala-sala-podczas-mikolajkowego-koncertu-w-filharmonii-zielonogorskiej-z-muzyka-z-filmow-wytworni-disneya/ar/13736558  

Zarząd Stowarzyszenia zdecydował o zamówieniu dodatkowych aranżacji instrumentalnych i zakontraktowaniu znakomitych zielonogórskich wokalistów do zaśpiewania partii solowych w całym projekcie. Dyrektorem artystycznym i pomysłodawcą wydarzenia jest Michał Mogiła – lider zespołu Reed Connection, a w projekcie udział wezmą również soliści Filharmonii Zielonogórskiej, którzy od lat promują miasto Zielona Góra wydarzeniami artystycznymi organizowanymi w całym kraju.
 
 8. Lubuski Festiwal Muzyczny
Jadwiga Macewicz - vocal
Przemysław Szczotko - vocal

ORKIESTRA FESTIWALOWA ZDOLNI DO WSZYSTKIEGO
Jakub Kotowski - skrzypce
Mateusz Mróz - skrzypce
Katarzyna Mizera - skrzypce
Ewa Schuhmacher - altówka
Natalia Makuch - wiolonczela
Adam Męczywór - fortepian/aranżacje

kwartet dęty Reed Connection

Karolina Maszk- Mogiła - flet
Michał Mogiła - obój
Jarosław Podsiadlik - klarnet
Rafał Dołęga - fagot

PROGRAM:
Melodie z najsłynniejszych animacji Walta Disneya oraz filmów: „Alicja w Krainie Czarów”, „Pocahontas”, „Vaiana: Skarb oceanu”, „Piraci z Karaibów”, „Aladyn”, „Piękna i Bestia”, „Król Lew", Kraina Lodu"  
Koncert muzyki filmowej Walta Disneya - VIP Classical Concert
Loading...