Koncert Króla w teatrze

date_rangeData wydarzenia 21.11.2020 19:00

location_onMiejsce wydarzenia Gorzów Wielkopolski, Teatr im. Juliusza Osterwy

Bilety wkrótce
Koncert Króla w teatrze
Teatr im. J. Osterwy, ul. Teatralna 9
21.11.2020
Godz.: 19:00

 
 
Organizator Miejskie Centrum Kultury w Gorzowie Wlkp.
 
Błażej Król to jeden z najbardziej utytułowanych muzyków i tekściarzy młodego pokolenia, który od lat sumiennie toruje sobie drogę z niezależnego światka na sceny największych festiwali i na łamy opiniotwórczej prasy muzycznej.

Pierwotnie Koncert Króla miał odbyć się 24 maja, lecz na przeszkodzie stanęła pandemia koronawirusa.
W związku z powyższym pierwotne wydarzenie zostało odwołane, a bilety NIE ZACHOWUJĄ WAŻNOŚCI na nowy termin. 


Błażej Król karierę rozpoczynał w duecie z Maurycym Kiebzakiem Górskim jako UL/KR. W 2014 Król postanowił wydać pierwszą płytę solową. Szerszej publiczności dał się poznać za sprawą albumów „Nielot”, „Wij” (2015) oraz "Przez Sen" (2016), „Przewijanie na podglądzie”(2018).
Za płytę ,,Przewijanie na Podglądzie” Król został nagrodzony ,,Mateuszem Trójki”, a także nominowany do wielu nagród m.in. Fryderyka.
Za ostatnią płytę ,,Nieumiarkowania” Król otrzymał Paszport POLITYKI, który odebrał 14 stycznia 2020 roku. Album ukazał się 13 września 2019. Utwór ,,Te smaki i zapachy" długo zajmował pierwsze miejsce na Liście Przebojów Trójki (obecnie ósme), a kolejny singiel ,,Druga pomoc” również znajdował się w pierwszej dziesiątce.
Król ze swoim zespołem wystąpił na największych festiwalach i wydarzeniach muzycznych w Polsce, m.in. Open’er Festival, Off Festiwal, Męskie Granie, Tauron Nowa Muzyka.
Partnerem wydarzenia jest Smaczna Dieta.
Bilety: 45,00 zł 
Koncert Króla w teatrze
Loading...