Koncert Karnawałowy: Muzyka i humor - Czesław Jakubiec & The ThreeX

Wstęp już od godziny 18.15.

Szczegółowe informacje:  
 
Więcej o wykonawcach na:
Spotkania w ramach tego cyklu to niebywałe połączenie komedii, opery, muzyki klasycznej, przyprawione nutką dobrego kabaretu. Grupa zabierze Państwa w krainę muzyki klasycznej i rozrywkowej, po której poruszać się będziecie z zachwytem i lekkim przymrużeniem oka.

Gratka dla fanów muzyki klasycznej, a jeszcze większa dla tych, którzy jej nigdy nie poznali bezpośrednio.

Czesław Jakubiec Zaprasza - pół żartem pół serio –bawi, uczy, zaskakuje. Gościnnie wystąpi Zespół ThreeX. The ThreeX to nowoczesne trio instrumentalne. W skład tria wchodzą laureaci międzynarodowych konkursów, absolwenci renomowanego Uniwersytetu Muzycznego w Wiedniu, którzy mimo młodego wieku współpracują z największymi nazwiskami branży muzycznej. Różnorodność charakterów, obycie sceniczne i profesjonalizm jaki prezentują w każdym aspekcie gry, sytuują The ThreeX w światowej czołówce zespołów kameralnych tego typu, czego dowodem jest zdobycie złotego medalu na Osaka Chamber Music Competition&Festa w Japonii oraz ponad 250 występów na całym świecie.
Od 2016 roku trio organizuje Festiwal Muzyki Crossover w Bielsku-Białej, propagujący twórczość młodych artystów, których nie sposób przyporządkować do jednego nurtu muzycznego czy stylu. Czesław Jakubiec - śpiewak, meloman i komik
Jako śpiewak operowy, obdarzony poczuciem humoru, od lat z powodzeniem łączy dwa światy – muzyczny i komediowy. W widowiskach na pograniczu koncertu i kabaretu, wyśmienita muzyka komponuje się z błyskotliwym żartem, a całość, obok solidnej porcji oczyszczającego śmiechu – dostarcza kilku łez wzruszenia.

Bilety: 80,00 zł
Koncert Karnawałowy: Muzyka i humor - Czesław Jakubiec & The ThreeX
Loading...