Kasia Lins - Moja Wina Tour

Już 16.października Kasia Lins z zespołem wystąpi w Gorzowie Wlkp. w ramach „Moja Wina Tour“ – trasy promującej jej najnowszy album.

Zapraszamy do uczestnictwa w jesiennych nabożeństwach koncertowych. Podczas wspólnych spotkań odśpiewamy niejedną litanie i odprawimy niezbędne akty pokutne. Wiary i winy rzetelnie wyznamy, grzeszników rozgrzeszymy, a skruszonych pobłogosławimy. Wszelkie dary przyjmiemy. Ofiar składać nie będziemy.

Już wiemy czego Wasze dusze pragną. Nie wyjdą spragnione.

Moja wina to zbiór opowiadań o piekle i raju, niemocy i pragnieniu, upadkach i uniesieniach.
Moja wina w sposób rytualny, wykorzystując niekiedy liturgiczny dialekt, obserwuje manię kultu, dzieli się wątpliwościami, snuję opowieść o mocach i słabościach.
Moja wina to odurzająca warstwa instrumentalna, wsparta niepokojącymi wokalizami i chórami. Mszalny charakter muzyki toczy walkę ze świeckim wydźwiękiem treści.
Kasia Lins jest autorką tekstów i współautorką muzyki, która powstała w duecie z Karolem Łakomcem. Za kształt całego materiału odpowiedzialny jest Daniel Walczak, który wraz z Kasią i Karolem wyprodukował album.

Kasia Lins to wokalistka, pianistka, kompozytorka i autorka tekstów. W 2018 roku wydała długogrający album „Wiersz Ostatni”, który spotkał się z doskonałym odbiorem zarówno słuchaczy jak i dziennikarzy. Jej muzykę, koncerty i klipy charakteryzuje duszna atmosfera i kinematograficzny nastrój.
W 2019 została dwukrotnie nominowana do nagrody Fryderyki 2019 w kategorii Album Roku Pop Alternatywny za płytę Wiersz Ostatni oraz w kategorii Autor Roku.

Zespół wystąpi w składzie:
Kasia Lins
Karol Łakomiec
Agniejszka Bigaj
Wiktoria Jakubowska
Zuzanna Kłosińska

UWAGA:
UWAGA!!! (WYTYCZNE NA CZAS EPIDEMII SARS-COVID-2)
KONIECZNE JEST:
- ZAPOZNANIE SIĘ Z REGULAMINEM IMPREZ
ORAZ
- WYPEŁNIENIE I WYDRUKOWANIE OŚWIADCZENIA O SWOIM STANIE ZDROWIA:
HTTPS://MCKGORZOW.PL/DOCS/2020.06.16_OSWIADCZENIE_UCZESTNIK.PDF

UCZESTNIK KONCERTU WCHODZĄC DO Obiektu MUSI MIEĆ ZE SOBĄ WYDRUKOWANE I WYPEŁNIONE OŚWIADCZENIE WRAZ Z WAŻNYM BILETEM.


BILETY: 25,00 zł
Bilety dostępne wyłącznie w sprzedaży internetowej na portalu abilet.pl
ORGANIZATOR: Miejskie Centrum Kultury w Gorzowie Wlkp.
Kasia Lins - Moja Wina Tour
Loading...