KARNETY | WKS ŚLĄSK WROCŁAW 2020/2021

location_onMiejsce wydarzenia Wrocław, Hala Orbita

Bilety wkrótce

Rozpoczynamy sprzedaż karnetów na mecze koszykarskiego Śląska Wrocław w sezonie 2020/2021!

Karnety, sprzedawane w tzw. szachownicę, dotrą do kibiców pocztą lub kurierem przed rozpoczęciem rozgrywek ligowych. Poniżej prezentujemy wszystkie niezbędne informacje.

Do 14 sierpnia 2020 roku do godziny 12:00 obowiązuje prawo pierwokupu na zajmowane dotychczas miejsce dla posiadaczy karnetów w sezonie 2019/20. W przypadku braku zakupu w podanym terminie, miejsca trafią do ogólnodostępnej sprzedaży.
 
Karnet na sezon 2020/2021 gwarantuje:
- wstęp na wszystkie domowe mecze Śląska Wrocław rundy zasadniczej Energa Basket Ligi, które odbędą się z udziałem publiczności
- wstęp na wszystkie domowe mecze rundy zasadniczej Suzuki 1. Ligi, które odbędą się z udziałem publiczności
- pierwszeństwo zakupu wejściówek w fazie play-off Energa Basket Ligi i Suzuki 1. Ligi- jeśli spotkania będą odbywać się z udziałem publiczności.

UWAGA! Decydując się na kupno karnetu, trzeba być świadomym/świadomą ryzyka związanego z możliwością przerwania sezonu, odwołania niektórych meczów lub rozegrania ich bez publiczności z powodów epidemiologicznych. Klub nie ponosi w takim przypadku odpowiedzialności za ewentualne straty posiadaczy karnetów wywołane tzw. siłą wyższą i w razie jej wystąpienia nie odpowiada za ich rekompensatę. Kupno karnetu oznacza też zgodę na ewentualną zmianę miejsca (w obrębie sektorów należących do tego samego rodzaju karnetu), jeśli będzie to konieczne do organizacji meczu i rozlokowania publiczności przy nadrzędnym uwzględnieniu wytycznych Głównego Inspektoratu Sanitarnego.

Ceny karnetów:
sektory zielone: 310,00 zł - normalny, 160,00 zł - ulgowy
sektory żółte: 385,00 zł - normalny, 235,00 zł - ulgowy/dziecięcy, 860,00 zł - rodzinny (2+2)
sektory brązowe: 460,00 zł - normalny, 310,00 zł - ulgowy/dziecięcy, 1010,00 zł - rodzinny (2+2)
sektor czerwony VIP: 1510,00 zł

Karnety i bilety ulgowe przysługują: uczniom i studentom studiów dziennych do 26 lat oraz emerytom i rencistom po okazaniu przy wejściu na halę odpowiednich dokumentów. Dzieci do lat 6 wchodzą na mecz za darmo, ale nie przysługuje im bezpłatne miejsce siedzące. Wszystkim osobom kupującym karnety i bilety ulgowe przypominamy, że ważne one są wyłącznie z dokumentem uprawniającym do zniżki. Należy go okazać podczas kontroli karnetów i biletów.

Bilety dziecięce przysługują dzieciom do lat 16.
Karnet rodzinny obejmuje dwoje dorosłych oraz dwoje dzieci do 16. roku życia.

Ważna informacja dla osób kupujących karnet rodzinny! By zakupić ten rodzaj karnetu, należy wybrać w systemie 2 miejsca normalne i 2 dziecięce w odpowiednich sektorach, a następnie przejść do dostawy. Prosimy nie sugerować się ceną w pierwszym kroku, bo dopiero po przejściu dalej system nalicza odpowiednią cenę karnetu.
 
W przypadku osób, które kupują karnet rodzinny, a skorzystały z rekompensaty za posiadanie karnetu z sezonu 2019/2020, niezbędny jest bezpośredni kontakt pod adresem
[email protected]. Na ten adres prosimy przesłać następujące informacje: 4x imię, nazwisko, numer telefonu (w tym jasno wskazane dane jednej dorosłej osoby - nabywcy), 4 miejsca na trybunach (sektor, rząd, miejsce), które są zarezerwowane w systemie i 4 przypisane do nich kody pierwokupu. W takich przypadkach serwis abilet.pl ręcznie wystawia zamówienie na karnet rodzinny z 25% zniżką w ramach rekompensaty za poprzedni sezon.Kibice, którzy zdecydowali się na rekompensatę w postaci 25% zniżki na karnet w nowym sezonie, w trakcie dokonywania zakupu muszą wpisać swój kod pierwokupu który otrzymali przy okazji składania wniosku o rekompensatę w pole kod rabatowy i aktywować go. Ów kod obniża cenę karnetu o 25% oraz zatwierdza wybrane wcześniej przez nich miejsce. Po dokonaniu płatności nabywca otrzyma potwierdzenie zakupu karnetu wraz z kodem kreskowym pozwalającym na wejście na dwa sparingowe mecze w hali Orbita i III Memoriał Adama Wójcika. Karnety dotrą do kibiców pocztą tradycyjną lub kurierem na wskazany przy zakupie adres przed rozpoczęciem sezonu ligowego.

Jednocześnie, potwierdzenie zakupu karnetu przesłane drogą elektroniczną (przy zakupie online) upoważnia do wejścia na mecze,  które ewentualnie odbędą się przed terminem dostarczenia karnetu.

*Klub zastrzega sobie możliwość zmiany formy dostawy.

Kibiców chętnych do głośnego i aktywnego wspierania drużyny z sektora K zachęcamy do wstrzymania się z zakupem karnetu i nabycia stałej wejściówki w Klubie Kibica. Można to zrobić kontaktując się z Klubem Wesołego Kibica Śląska Wrocław poprzez jego facebookowy fanpage lub pod numerem telefonu (733366812).
Dopinguj Trójkolorowych z trybun od pierwszej do ostatniej minuty sezonu 2020/2021 i kup karnet już dziś! Hej Śląsk!

KARNETY | WKS ŚLĄSK WROCŁAW 2020/2021
Loading...