KARNETY | JASTRZĘBSKI WĘGIEL 2017/2018

starNa to wydarzenie dostępny jest bilet kolekcjonerskiWydrukowany na papierze wysokiej jakości z unikatową kolorową grafiką.

Przed Jastrzębskim Węglem sezon, w którym oprócz zmagań w siatkarskiej PlusLidze daje wielką szansę na powrót do europejskiej elity, czyli Ligi Mistrzów. 
Aby spełnić ten warunek, Jastrzębski Węgiel musi okazać się lepszy od przeciwników z Cypru bądź Czarnogóry w dwumeczu rundy wstępnej tych rozgrywek. 
Potencjalni rywale są w zasięgu, więc droga do Europy stoi dla Klubu otworem!

Dzięki staraniom Zarządu Klubu oraz sztabu trenerskiego udało się utrzymać trzon drużyny, a zmiany, które nastąpiły w składzie zespołu można określić mianem „kosmetycznych”. W minionych rozgrywkach drużyna niespodziewanie okazała się rewelacją ligi, sięgając po brązowe medale mistrzostw Polski. 

W nadchodzących rozgrywkach Jastrzbski Węgiel zamierza ugruntować swoją pozycję w ligowej czołówce 
i spróbować zaatakować jeszcze wyższe lokaty. Ekipa dowodzona z ławki trenerskiej przez charyzmatycznego trenera Marka Lebedewa z kubańskim przywódcą Salvadorem Hidalgo Olivą na boisku ma ku temu pełne podstawy.

Zapraszamy do zakupu karnetów na nowy sezon!

Warto, gdyż oferta karnetowa jest naprawdę atrakcyjna – ceny stałych wejściówek na sezon w porównaniu do poprzedniego sezonu wzrosły zaledwie o 20 złotych i obecnie kształtują się  następująco:

– 250 złotych (karnet Srebrny)

– 300 złotych (karnet Złoty)

– 370 złotych (karnet Premium)

Karnet obejmuje wszystkie mecze Jastrzębskiego Węgla rozgrywane w jastrzębskiej Hali Widowiskowo-Sportowej zarówno w PlusLidze, w Pucharze Polski, jak i Lidze Mistrzów. Dotyczy to zarówno rundy zasadniczej, jak i fazy play off, meczu rundy wstępnej Ligi Mistrzów, a także meczu otwarcia sezonu podczas prezentacji.

Przedsprzedaż dla posiadaczy zeszłorocznych karnetów rozpocznie się 16 sierpnia 2017r. i potrwa do 22 sierpnia. Osoby te miały pierwszeństwo w wykupie miejsca zajmowanego w poprzednim sezonie i wykup ten był możliwy wyłącznie za okazaniem posiadanego karnetu z poprzedniego sezonu oraz udostępnienie numeru PESEL oraz adresu zamieszkania.

Przedsprzedaż będzie prowadzona wyłącznie w biurze Klubu (Hala Widowisko-Sportowa, Al. Jana Pawła II 6, wejście B, I piętro) w dni robocze w godzinach od 9:00 do 16:00.

Sprzedaż karnetów online ruszy 23 sierpnia 2017r. 

Bądźcie z nami, wspierajcie Jastrzębski Węgiel! 
W sezonie 2017/2018 znów będziemy wspólnie przeżywać wielkie siatkarskie emocje!

Loading...