KARNETY | ENEA ABRAMCZYK ASTORIA BYDGOSZCZ 2022/2023

location_on Bydgoszcz, Sisu Arena

Ze względu na to że mecze mogą odbywać się w innym obiekcie prosimy o wybór miejsca z (system przekieruje Państwa automatycznie):

  • Hala Łuczniczka
Do 23 sierpnia 2022r. obowiązuje prawo pierwokupu na zajmowane dotychczas miejsce dla posiadaczy karnetów na rozgrywki w sezonie 2021/2022. W przypadku braku zakupu do 23 sierpnia 2022r. miejsca takie trafią do ogólnodostępnej sprzedaży.

Ceny karnetów:
420,00 zł - normalny
280,00 zł - ulgowy (przysługuje młodzieży szkolnej, która w momencie nabywania karnetu nie ukończyła jeszcze 19 roku życia, emerytów, rencistów i osób niepełnosprawnych w stopniu znacznym - w momencie zakupu oraz przy wejściu na mecz należy posiadać ze sobą ważny dokument potwierdzający posiadane prawo do ulgi)
 
2000,00 zł - VIP (dowolne miejsce na hali, kibic wchodzi wejściem VIP i otrzymuje opaskę uprawniającą do korzystania ze strefy cateringu)

Dzieci do lat 3 wchodzą na mecz pod opieką osoby pełnoletniej za darmo, ale nie przysługuje im bezpłatne miejsce siedzące.

 
Kupując karnet akceptują Państwo warunki Regulaminu Sprzedaży Karnetów i Biletów, który jest dostępny na naszej stroniehttp://www.astoria.bydgoszcz.pl/klub/ceny-karnetow-i-biletow

Karnet zostanie dostarczony na adres wskazany przez nabywcę przed pierwszym meczem.
Klub zastrzega sobie możliwość zmiany formy dostawy.

Jednocześnie, potwierdzenie zakupu karnetu wydane w punkcie sprzedaży lub przesłane drogą elektroniczną (przy zakupie online) upoważnia do wejścia na mecze,  które ewentualnie odbędą się przed terminem dostarczenia karnetu.

Posiadacze karnetów na poprzedni sezon mają możliwość wykupienia swoich miejsc  w cenie o 20,00 zł mniejszej od nominalnej ceny. Ulga zostanie uwzględniona po prawidłowym wpisaniu kodu pierwokupu  w miejscu kodu rabatowego i aktywowaniu go.
KARNETY | ENEA  ABRAMCZYK ASTORIA BYDGOSZCZ 2022/2023
Loading...