KARNETY | ANWIL WŁOCŁAWEK 2021/2022

location_onMiejsce wydarzenia Włocławek, Hala Mistrzów

SPRZEDAŻ ZAKOŃCZONA
Karnety sezon 2021/2022

TERMINY sprzedaży:

Od dnia 11.08 do 03.09* – sprzedaż dla posiadaczy karnetów w sezonie 2019/2020, którzy nie skorzystali z prawa do zwrotu po przedwcześnie zakończonych rozgrywkach 2019/2020
* z przerwą 20-22.08 oraz 26-28.08 w związku z organizacją i sprzedażą BILETÓW na przedsezonowe mecze otwarte dla publiczności 
od 04.09 – sprzedaż otwarta
 
- aby dokonać zakupu w Internecie, należy posiadać konto lub zalogować się na stronie www.abilet.pl.
- konieczne jest okazanie się kodem pierwokupu z poprzedniego karnetu.

NOWOŚĆ
W tym sezonie każdy kibic będzie mógł wybrać jeden z pięciu przygotowanych wzorów graficznych karnetów. Do wyboru: Hala Mistrzów, mistrzowskie banery, wizerunki legend oraz Roti (nie tylko dla najmłodszych!).

ODBIÓR
Biorąc pod uwagę, że każdy wybierze indywidualnie wzór graficzny karnetu spośród pięciu dostępnych, przy zakupie kibic otrzyma POTWIERDZENIE KUPNA, dzięki czemu będzie mógł obejrzeć zmagania drużyny w ramach meczów przedsezonowych otwartych dla publiczności (szczegóły wkrótce).
Fizycznie karnet w formie plastikowej karty, kibic może zamówić:
- poprzez dostawę kurierem lub odbiór w paczkomacie karnet powinien być dostarczony przed pierwszym meczem ligowym (opcja dodatkowo płatna)
- poprzez odbiór w kasach Hali Mistrzów przed pierwszym meczem Energa Basket Ligi we wrześniu (szczegóły klub przekażemy w odrębnym komunikacie)

SZCZEPIENIA
Działając w oparciu o aktualne obostrzenia epidemiczne, KK Włocławek informuje, że każdy kibic zamierzający nabyć karnet na sezon 2021/2022 będzie zobowiązany do złożenia oświadczenia woli.
Akceptując regulamin w Internecie lub wypełniając dokument stacjonarnie, każdy kibic będzie musiał wypełnić jedno z trzech pól: a) zostałem w pełni zaszczepiony na COVID-19 b) nie zostałem w pełni zaszczepiony na COVID-19 c) odmawiam udzielenia informacji.
Prosimy więc o zaznaczenie stosownej opcji

INNE
Osoby ze znacznym stopniem niepełnosprawności zainteresowane nabyciem karnetu, proszone są o kontakt mailowy [email protected]
Osoby, które otrzymały karnet w ramach swojego zatrudnienia u któregoś ze sponsorów lub partnerów klubu, nie mogą skorzystać z prawa do pierwokupu indywidualnie. Prawo to przysługuje podmiotowi zamawiającemu pulę karnetów, a więc – firmie-sponsorowi/partnerowi.
Karnety dla zawodników zarejestrowanych w Towarzystwie Koszykówki Młodzieżowej będą dystrybuowane za pośrednictwem klubu TKM Włocławek.

KOSZT DOSTAWY
Dodatkowym kosztem kupującego jest dostawa kurierem (przy zakupie przez serwis kkwloclawek.abilet.pl) i wynosi 20 złotych lub odbiór w paczkomacie – 15 złotych.  

PIERWOKUP
Aby skorzystać z prawa do pierwokupu, należy przedstawić unikalny kod (siedem liter i/lub cyfr) znajdujący się na karnecie z sezonu 2019/2020.
UWAGA! W przypadku braku kodu, prosimy o kontakt z klubem.

CENY KARNETÓW
Karnet całosezonowy na wszystkie mecze w Hali Mistrzów: 460, 600, 760, 900 oraz 2000 złotych w zależności od sektora i rzędu.

MECZE
Zgodnie z Regulaminem karnet uprawnia do wstępu na wszystkie mecze w okresie wspomnianym w p 1.1. Regulaminu, tj. w ramach wskazanych turniejów / meczów towarzyskich, na mecze PLK S.A. sezonu zasadniczego i play off oraz European North Basketball League.

WYBÓR AWERSU KARNETU
Kibic ma możliwość wyboru awersu karnetu. Ilość poszczególnych wzorów jest ograniczona i w momencie wyczerpania danego wzoru, będzie przypisywany inny wzór. 
KARNETY | ANWIL WŁOCŁAWEK 2021/2022
Loading...